Nehody sa stávajú aj na lepších večierkoch. Nočnú moru zažil nedávno po jednom z mediálnych žúrov herec Lukáš Latinák (45). Len čo sa ráno po raute zobudil, čakala ho nepríjemná správa. Známa, s ktorou sa predtým bavil, skončila v nemocnici.

Žúr, na aký sa nezabúda

Kto videl rodáka z Hriňovej na divadelných doskách, musel uznať, že by tam vypustil aj dušu. Do postavy sa vie naplno vložiť a zrejme rovnako pristupuje ku všetkému, do čoho sa pustí. Na nudu v jeho spoločnosti vraj treba zabudnúť. Niečo podobné sa udialo aj na nedávnom mediálnom večierku v Bratislave, kde sa odviazal. Herec bavil spoločnosť, keď došlo k nehode.

So ženou, ktorá pracuje v televíznej brandži, pri teatrálnych kreáciách zakopol a obaja skončili na zemi. Spočiatku všetko vyzeralo nevinne. Herec o následkoch pádu nemal ani poňatia a s pokojom odišiel domov. Horor zažil až ďalšie ráno.

Kvety odmietla

„Odišiel som s čistou hlavou, kamaráti vraveli, že všetko dobre dopadlo. Až na druhý deň som volal do televízie, ako párty skončila,“ povedal nám Lukáš Latinák nešťastným hlasom. Podľa všetkého sa mu hneď zahmlilo pred očami. Ženu, s ktorou sa bavil, museli ošetriť v nemocnici. Podľa našich informácií z nej odchádzala so stehmi na hlave.

Keď sa o následkoch žúrovania herec dozvedel, okamžite sa so zranenou známou spojil, zaujímal sa, či je v poriadku a ako by svoj podiel viny mohol odčiniť. „Povedala mi: ‚Tak, stalo sa.‘ Ospravedlnil som sa a prisľúbil jej návštevu divadla, lebo o ňu prejavila záujem. Povedala, že kvety netreba, že by radšej išla na nejaké predstavenie.“

FOTO V GALERII

O odpustenie žiadal Latinák všade, kde sa dalo. „Osobne sa ospravedlnil aj v televízii, ktorá párty organizovala a tiež v podniku, kde sa konala. Veľmi ho to trápi,“ dodal náš zdroj.