Herečka, speváčka a moderátorka Dagmar Patrasová si spolu so svojím manželom Felixom Slováčkom ešte v polovici osemdesiatych rokov obstarali honosnú vilu na pražských Vinohradoch. Hoci sa trojposchodová vila nachádza hneď vedľa križovatky, na rozľahlom pozemku je nádherná záhrada s terasou a s krbom. Z horného poschodia sa zase ponúka nádherný výhľad na Prahu. Vila už na pohľad pôsobí honosne, a to nielen zvonku, ale aj zvnútra, veď sa pozrite, ako to tam vyzerá.

Hovorí sa, že Felix Slováček vilu získal po lekárovi, ktorý v polovici osemdesiatych rokov emigroval. V každom prípade si ju potom s Dádou zariadili na svoj obraz a vskutku luxusne. Dagmar, ktorá v detstve vyrastala spolu s tromi súrodencami v byte 2 + 1, kde nemala ani vlastnú izbu, teraz dokáže veľkorysosť vily oceniť. Hoci teraz už má vo vile aj "vlastnú izbu", jej najobľúbenejšie miesta sú izba s pianom, terasa a najmä kuchyňa.

Keďže Dagmar má povesť vynikajúcej kuchárky, je jasné, že jej kráľovstvom vo vile je práve kuchyňa, a tá je v celom dome vari najdrahšia. Dáda priznala, že dokopy ich vyšla približne na milión českých korún a kombinuje sa v nej rustikálny štýl s modernými spotrebičmi. Dagmar si vybrala bielu kuchynskú linku, ktorá celý priestor ešte viac zväčšuje a presvetľuje.

Je jasné, že vila po toľkých rokoch už potrebuje rekonštrukciu, keďže dnes už existujú modernejšie technológie na udržiavanie domu v dobrej "kondícii". A hoci to v posledných rokoch majú s jej manželom Felixom Slováčkom trochu divoké v tom zmysle, že domáci pán sa odsťahoval k mladej milenke, s rekonštrukciou vily sa Dáde predsa len rozhodol pomôcť. Takto už stihli vynoviť kúpeľňu, ďalšie časti domu sú zatiaľ ešte len v pláne.

Dáda a Felix vlastnia rozprávkový majetok, veď pozrite!

 

To však nie je jediný majetok, ktorý prominentná dvojica spolu vlastní. Dáda vždy tvrdila, že Felix "kasíroval" jej honoráre, ktoré potom investovali zväčša do nehnuteľností. Stihli tak veľmi slušne zebepečiť nielen seba, ale aj svoje dve deti, syna Felixa a dcéru Annu Juliu. A hoci majú teraz Dáda a Felix medzi sebou spory, majetok ich drží pokope, preto sa ani jeden z nich nehrnie do rozvodu. Ani nečudo, pozrite si v GALÉRII, čo všetko tí dvaja spolu vlastnia.