Mladá herečka a speváčka Anna Julie Slováčková si pred vyše rokom prešla veľmi ťažkým obdobím, keď jej diagnostikovali rakovinu. Jej otec Felix Slováček plakal, keď videl, čo s ňou choroba robí, a jej mama Dagmar Patrasová by zákerné ochorenie vzala najradšej na seba, keby takto mohla dcéru zachrániť. Mladé žieňa sa podrobilo liečbe, dvom cyklom chemoterapií a následne absolvovalo operáciu. Tá našťastie dopadla dobre a po nej Anička ešte absolvovala ďalšiu liečbu.

Podľa slov samotnej Aničky rakovina a najmä následná liečba si vybrala svoju daň, jej telo "zdevastovala". V dôsledku užívania liekov herečka, ktorá v podstate od rannej mladosti bojuje s nadváhou, dosť výrazne pribrala. Keďže takmer celú svoju mladosť chudla a držala všelijaké diéty, nikomu by ani nenapadlo, že môže mať takýto problém. Teraz sa to však prejavilo naplno.

Anička ukázala , ako sa zmenilo jej telo po rakovine!

Hoci spočiatku zastávala názor, že nie je dôležité, či má nejaké tie kilá navyše, najdôležitejšie je, že ju toto telo zachránilo, napokon sa predsa len rozhodla zabojovať. Nedávno Anička ukázala, ako sa za ten rok po chorobe zmenilo jej telo. Herečka sa doslova odvážila ísť s kožou na trh, keď odhalila, čo presne ju trápi. Budete prekvapení, ako teraz vyzerá. Nuž, úprimnosť sa cení, a tým, že sa nevzdáva, určite je inšpiráciou pre podobne "postihnuté" ženy či dievčatá.