Už pred dvadsiatimi rokmi jej ako veľmi mladej začínajúcej herečke predpovedali úspešnú kariéru a aj sa tak stalo. Táňa Pauhovoá patrí medzi najobsadzovanejšie herečky, a to tak na Slovensku, ako aj v susednom Česku. A keďže ju dobre poznajú aj českí diváci, nečudo, že ju pozvali do českej šou 7 pádů Honzy Dědka, kde ju moderátor riadne vyspovedal aj o súkromí.

Táňa Pauhofová si svoje súkromie vždy strážila a tak bola na informácie napríklad o svojich partneroch vždy veľmi skúpa. Vedelo sa, že približne osem rokov tvorila pár s hercom Tomášom Maštalírom (44), potom randila s tanečníkom Danielom Antálkom (35) a nejaký čas zase bol jej partnerom podnikateľ Martin Vaľovský (41). Potom však tak trochu rozvírila hladinu vzťahom s o desať rokov mladším hudobníkom Jonatánom Pastirčákom.

Keďže Táňa o svojich osobných veciach nezvykla hovoriť, zase až tak neprekvapilo, keď vyplávalo na povrch, že s Jonatánom mali utajenú svadbu a už sú z nich manželia. Zato mnohých určite dosť prekvapilo, že Táňa bola ochotná čo-to o svojom manželovi a ich manželstve prezradiť práve v šou 7 pádů Honzy Dědka.

Pozrite si v GALÉRII FOTO Táninho mladého manžela!

Táňa moderátorovi Honzovi Dědkovi prezradila, aká je manželka a podľa toho, čo povedala, jej manžel musí byť veľmi rád. Herečka sa napríklad priznala, že keď príde večer po predstavení domov, ešte sa zvykne pustiť do upratovania, vysávania, či žehlenia... A teší ju najmä to, že hneď vidno výsledky. Tiež rada vyvára či vypeká pre mužovi. Pozrite si pod druhou fotkou v GALĚRII, čo prezradila o svojom manželovi.