Kaderník Paviel Bendler (34) je verejnosti už roky známy ako Paviel Rochnyak, ktorý, keď niekam príde, vždy vzbudí pozornosť. My sme ho vyspovedali na istej prehliadke, kde vďaka svojmu extravagatnému outfitu opäť spôsobil rozruch. Prišiel oblečený v plastovom priesvitnom klobúku a v plastových teniskách, ktoré pochádzajú z luxusného francúzskeho módneho domu Chanel a ich hodnota je viac ako tisíc eur.

Paviel Bendler známy kedysi ako Rochnyak.
Paviel Bendler známy kedysi ako Rochnyak.
Zdroj: Instagram

„Ide o recykláciu materiálov. Plast je problematika číslo jeden v dnešnej dobe, lebo je ho naozaj veľa. A týmto spôsobom na to upozorňujeme, že si dáme na seba doplnky. Verte mi, že tieto tenisky nie sú vôbec pohodlné,“priznal pre PLUS 7 DNÍ Paviel, ktorý sa snaží byť stále módne oblečený. „Snažím sa byť IN, dúfam, že mi to ide. Môj priateľ má tiež rád módu, a preto mi kupuje takéto doplnky,“ netají kaderník, ktorý staršie veci dokonca daruje kamarátom alebo ľuďom, ktorí to ocenia. „V najhoršom to predám za symbolickú sumu alebo darujem na charitu,“ vraví a zároveň priznáva, že nenakupuje iba značkové veci, ale aj obyčajné. „Mám veľa vecí ´no name´, ktoré kombinujem so značkami. Nemôžete mať na sebe všetko značkové, vôbec to nebude pekné, nebude to mať žiadny šmrnc,“dodáva.

Viac sa dozviete vo videu, kde prezradil aj to, akú najdrahšiu vec má vo svojom šatníku a na čo najviac míňa peniaze i oveľa viac.

Anketa
Páči sa vám nápad s recyklovateľnými luxusnými doplnkami?
  • 14%
  • 74%
  • 12%