Topmodelka Daniela Peštová (52) a hudobník Paľo Habera (60) tvoria pár už dvadsať rokov. Daniela rada občas nechá svojich fanúšikov nahliadnuť do ich súkromia a zverejní spoločnú fotografiu so svojou láskou. Urobila tak aj tentokrát, keď sa po boku svojej polovičky zamyslela nad tým, čo ju robí šťastnou.

"Prechádzka ruka v ruke, slniečko na tvári, pokoj, pohoda. Dosť často sa pri týchto úplne obyčajných momentoch zastavím a som za ne neskutočne vďačná," napísala k fotke s Paľom, z ktorej pohoda a láska určite vyžaruje.

K fotografii ihneď začali pribúdať komentáre Danieliných priaznivcov. "Krásna fotka. Užívajte si plnými dúškami to, čo vás robí šťastnými. Obyčajná prechádzka môže byť vlastne aj neobyčajná. A veľmi Vám to obom pristane," napísala fanúšička. Úprimný odkaz modelke zanechal aj neznámy muž, napísal ho v angličtine. "Želám si, aby som bol tým mužom práve teraz. Daniela, prajem vám šťastie a úspech, Boh vám žehnaj."

Fotku nájdete v GALÉRII

Fotku z prechádzky zverejnila modelka niekoľko dní po tom, čo Paľo informoval o operácii kolena, ktorú musel absolvovať. Keď nemáš vo štvrtok čo robiť. Plánovaná odstávka,“ napísal na Instagrame a priložil fotku obviazaného kolena.