Život Petry Vajdovej je ako na húsenkovej dráhe. Po jej nešťastnej ceste autom z roku 2017, keď jej policajti namerali v krvi 2,4 promile, sa jej začala lepiť smola na päty. Prišla o prácu, nedarilo sa jej ani v láske. Život sa jej začal rúcať ako domček z karát. Herečka sa dobrovoľne prihlásila na protialkoholické liečenie v českom Kroměříži. Tam stretla osudového muža Martina Hrnčiříka. Do pacienta, ktorý bol v tom čase ženatý, sa bezhlavo zamilovala a on sa pre ňu rozviedol. Dvojica sa následne v decembri 2018 tajne zosobášila. 

Zväzok dvoch abstinujúcich alkoholikov je však podľa odborníkov veľké riziko. Stačí, že zlyhá jeden a potiahne aj druhého. Kto v tomto vzťahu zlyhal ako prvý, sa ukázalo iba 10 mesiacov po svadbe v roku 2019. Správa o tom, že jej manžel v práci havaroval pod vplyvom alkoholu, určite pre ňu nebola povzbudzujúca. Vajdová sa musela začal obracať a vrhla sa do práce. Okrem dabingu nedávno točila nový film od Evity Twardzik V lete ti poviem, ako sa mám a vrátila sa aj na televíznu obrazovku. V jojkárskom seriáli Nemocnica hrá psychiatričku. V rozhovoroch, ktoré v ostatnom čase poskytuje, spomína iba syna Martinka a rodičov, ktorí jej občas strážia syna. Meno manžela nezaznelo už dlhší čas. Podľa informácií týždenníka Šarm je ich vzťah minulosťou a pár sa ide rozvádzať. „Je to manipulátor, ktorý ju citovo vydiera cez syna a správa sa k nej škaredo,“ dozvedel sa týždenník od jej blízkeho známeho.

ZÁBERY MUŽA, AKO VCHÁDZA DO JEJ DOMU, V GALÉRII >>

Vajdová tak opäť zažíva poriadne náročné obdobie. Momentálne ju zamestnáva nakrúcanie Nemocnice. Fotografovi Plus JEDEN Deň sa podarilo zachytiť, ako odchádza z bytu v Dunajskej Lužnej, v ktorom pravdepodobne ešte stále žije s manželom Martinom. Ten v doobedňajších hodinách odišiel preč. Krátko na to, ako sa vrátil domov, byt opustila Petra. Herečka sa z parkoviska lúčila so synom, ktorý bol za sklom okna, vzdušnými bozkami a neustále mu kývala. Napriek tomu, že sa na synčeka pri odchode usmievala, pôsobila unavene a strhane. Turbulencie v súkromí jej rozhodne neprospievajú. S manželom, s ktorým zažíva ťažké časy, ju však stále spája ich malý poklad. 

ŠOK Manželstvo Petry Vajdovej sa otriasa v základoch: Na stole je rozvod