Petrana z Ruže pre nevestu nahá pred Borisom Kollárom: FOTO v GALÉRII

Petrane, neveste z Ruže pre nevestu, sme pomohli splniť sen. Keď sa dozvedela, že pri príležitosti BMD predvedie svoju šou aj dizajnérka Jitka Klett, napísala jej správu s prosíkom, či by nemohla predviesť niektorý z jej modelov. Hoci ju módna návrhárka svetových rozmerov nepoznala, prihovorili sme sa za ňu a ambiciózna dievčina skákala radosťou.

Prehovárať ju netreba

To však ešte netušila, čo ju čaká. Po dlhom videohovore jej Jitka Klett ponúkla finále svojej šou. No nie hocaké. Na mólo predstúpila obnažená. Nahé prsia Petrana skrývala len za nálepkami na bradavkách a na spodnej časti tela mala tanga telovej farby.

Keď ladným, pomalým krokom kráčala po móle, svoj zrak od nej odvrátil jediný človek. Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár. Svoj imidž plejboja a vyznávača nielen ženskej krásy, skryl za pozeranie do mobilného telefónu. Sklonenú hlavu od displeja zdvihol až v momente, keď Petranu na móle obliekali do pompéznej modrej róby.

Petrana
Zdroj: Instagram petranagala

Aj, keď Petrana pred svojim odvážnym výstupom neskrývala stres, do hľadiska si pozvala matku aj starého otca. Ten nad výkonom takmer nahej vnučky nestrácal dojatie. „Som na ňu tak pyšný. Až mi slzy vyhŕkli,“ vyjadril sa pre PLUS 7 DNÍ.

Petrana z Ruže pre nevestu nahá pred Borisom Kollárom: FOTO v GALÉRII

Petrana posmelená úspechom by rada v predvádzaní modelov pokračovala. „Mám rada takéto exhibicionistické kúsky. Je to cool. Určite zaujímavejšie ako keď človek príde na mólo oblečený. Preto ma Jitka vôbec nemusela prehovárať, aby som sa odhalila. Bola som šťastná za spoluprácu s ňou. Keď som jej napísala, vôbec som si nemyslela, že odpíše. Celá jej tvorba je wow. Milujem,“ vyjadrila sa Petrana.

FOTO s nahou Petranou na BMD v GALÉRII