Sympatickú herečku poznáme najmä vďaka úspešnému seriálu Naši, už predtým sa však preslávila aj ako protagonistka stand-up šou.

Čo Garaj to umelec

Lujza pochádza z Nitry, z umeleckej rodiny. Už jej dedo bol tajomníkom Divadla Andreja Bagara, jej mama sa venuje bábkoherectvu, no a otcovou vášňou zas bolo fotenie. Bol dokonca súčasťou známej skupiny fotografov Generácia ’74. Nezaujímali ho však krajinky, ale akty.

Po dome Schramekovcov sa tak nezriedka prechádzali krásne modelky a, ako Lujza priznáva, istý čas aj ona túžila byť taká.

Diéty? Zažila som ich

„Ako každá pubertiačka, aj ja som prešla diétou. Totiž, otec fotil akty aj všelijaké krásne modelky a ja som nemala také dokonalé proporcie, aké som videla na nich. Takže jasné, že som chcela schudnúť,“ priznáva herečka otvorene, no hneď dodáva, že „našťastie nič dramatické to nebolo“.

Chudnutie vraj rýchlo nechala a radšej sa utiahla ku knižkám. Navliekla si široké tričko, nasadila dioptrie a svet módy? Plynul mimo nej.

Hlava v chladničke

K diétam sa opäť vrátila počas školy, keď bývala na internáte. Celý týždeň strávila na jablkách, ale kilá aj tak nezhodila, lebo hneď cez víkend mala Nitranka u rodičov „zaborenú hlavu v chladničke“.

A aký bol vlastne dôvod jablkovej diéty? „S kolegom sme robili zdvíhačku a on ma nezdvihol,“ smeje sa.

Čím chcela byť, kým sa stala herečkou - budete prekvapení - , a čo hovorí na plastické operácie kolegýň, sa dočítate v aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ.

Pikantná minulosť rodiny jojkárskej hviezdy
Zdroj: Plus 7 dní