Po nedávnych zdravotných problémoch sa Zuzana Plačková opäť usmieva. Najnovšie sa pochválila luxusným kočíkom, v ktorom bude svoje dieťa vyvážať. Mnohé prominentné mamičky počas tehotenstva a neskôr materstva kývnu na takzvané spolupráce, kedy veci pre svoje deti dostanú od rôznych značiek výmenou za promo na Instagrame.

Firmy, ktoré by sa chceli takto ukázať pred 858-tisíc fanúšikmi queen Plačkovej, však majú smolu. Zuzana, známa podrezaným jazykom, ich „odfajčila“ krátko po ohlásení tehotenstva. "Ja pracujem, René pracuje, chceme si to kúpiť sami. Ja mám nejakú svoju víziu o tom, čo chcem. Ja nechcem bežný kočík. Celý život pracujem, aby som si mohla dovoliť kúpiť dieťaťu to, čo chcem,“  odkázala.

Že sa svojich slov drží, teraz dokázala a predviedla, že má pre svojho potomka pripravený kočík značky Christian Dior. Zuzana s manželom Reném jeho skladaním strávili 40 minút a ako priznala, stihli sa aj poškriepiť. Instagramová hviezda sa na montovanie kočíka nahodila do outfitu tej istej značky, ktorej je zjavne veľkou fanúšičkou. Pomenovali totiž po nej aj svojho psa.

"Dior kočík vanička plus športová edícia. Tým, že nevieme ešte pohlavie, zvolili sme neutrálny štýlový praktický kočík, samozrejme, ak to bude dievčatko, prikúpime aj ružový cukríčkový, ten mám tiež vybraný keby niečo,“ vysvetlila influencerka, ktorá je v 7. mesiaci tehotenstva a pohlavie bábätka sa dozvie až o dva týždne.

FOTO Plačkovej s novým kočíkom v GALÉRII.

"Asi je na čase už začať kupovať aj ostatné vecičky postupne,“ zamyslela sa. Plačkovej luxusný kočík sa dá zohnať za 5900 eur priamo z webu vychytenej francúzskej značky. Tá rodičom sľubuje nadčasový dizajn, ventilačný systém či hebký matrac z prírodného bambusového vlákna. Kto by chcel mať od Diora aj zladenú prebaľovaciu tašku, nie je problém, zacvaká však ďalších 2500 eur.