Hviezda Instagramu je v pokročilom štádiu tehotenstva, s manželom Reném Strauszom čakajú svoje prvé dieťa. Dvojica má z bábätka na ceste obrovskú radosť, o založenie rodiny sa totiž pokúšali už dlhší čas. Zuzana je na najnovšej fotke bez nohavičiek, prsia má prekryté rukou.

"A čo, dlho som holatá nikde nebola. Ale keď mne sa to bruško tak hodí,“ nezaprela sa v komentári k fotke Plačková. Od väčšiny mamičiek sa potetovaná influencerka líši tým, že má aj rastúce brucho pokryté kérkami. Po oboch jeho stranách má vytetované pištole, vrch zdobí nápis Queen of my king (v preklade Kráľovná môjho kráľa).

Zuzana sa tiež zamyslela nad zázrakom tehotenstva. "Ja to stále nechápem, ako to príroda zariadila, aby žena vynosila v sebe dieťa… Normálne ma to tehotenstvo fascinuje, že ako sa dokáže zmeniť ženské telo a ako to celé proste funguje. Úplne som tým očarená a milujem svoje telo, ako to krásne zvláda celé,“ vyznala sa na sociálnej sieti.

FOTO odhalenej Zuzany v GALÉRII.

S Reném majú vytúžené dieťa na ceste a len nedávno im pribudol jeden obrovský dôvod na radosť. Od septembra minulého roka boli totiž obvinení v kauze drogovej trestnej činnosti, vyšetrovaní boli na slobode. Ako 17. mája informoval denník Plus JEDEN DEŇ, generálna prokuratúra manželom obvinenie zrušila.