O influencerke Zuzane Plačkovej je dobre známe, že svoj prirodzený vzhľad drasticky zmenila vďaka estetickým zákrokom. Radikálnou zmenou prešla jej tvár v roku 2020, keď za plastikami vycestovala dokonca na Ukrajinu. Do parády si ju vtedy zobral uznávaný chirurg Maxim Ivanchuk.

"Mala som problém s dvojitou bradou a podbradkom celkovo, plus nesúmerne urobený nos a na záver mi doktor odobral pár mililitrov tuku, ktorý mi napichal do tváre, aby som nemusela používať rôzne výplne a tak mám pokoj s výplňami kyselinou hyalurónovou na pár rokov. Nelámal mi žiadne kosti, sánku ani nič podobné, len sa pohral s tukom na tvári a v podbradku," odtajnila až tento rok Zuzana, čo sa vlastne na Ukrajine dialo.

Dnes už je z influencerky mama, v septembri priviedla na svet svoje prvé dieťa, syna Diona. To však neznamená, že ju opustili myšlienky na to, ako svoj vzhľad ešte vylepšiť. Denník Plus JEDEN DEŇ si všimol, že si Plačková dopriala ďalší "tunning" svojej tváre. 

FOTO influencerky po tetovaní v GALÉRII.

Zuzana si nechala vytetovať pery, ide o tzv. akvarel pier pre zintenzívnenie ich prirodzenej farby. A okrem toho podstúpila aj korekciu obočia - tiež tetovanie. Po procedúre šokovala fanúšikov zábermi nafúknutých úst, no vysvetlila, že sú len opuchnuté. "Hrôza. Takúto papuľu naozaj nebudem mať. Ale, keď sa to zahojí, bude to nádherné," odkázala všetkým.