Zverila sa do rúk uznávaného plastického chirurga Maxima Ivanchuka. Plačkovú návšteva vychyteného odborníka vyšla na 33-tisíc eur. V tom čase mala takmer 700-tisíc sledovateľov, ktorí so zatajeným dychom čakali, ako sa po zákrokoch v Kyjeve zmení tvár známej influencerky. Plačkovú teraz zverejnila nové fotky zo svojej veľkej premeny. Detailne tiež porozprávala o tom, čo všetko na nej Ivanchuk pomenil.

"Milión otázok, nekonečno konšpirácií, čo všetko mi robil doktor. Nejak som sa nevyjadrovala, iba okrajovo vždy, lebo reálne som stále čakala na výsledok, ktorý sa nedostavil do mesiaca ani pol roka vzhľadom na opuch, musela som si počkať rok, aby som videla väčšie zmeny. A dnes sa už môžem pýšiť napríklad pre mňa tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou či pre mňa nikdy neexistujúcimi kontúrami tváre," napísala Zuzana.

"Mala som problém s dvojitou bradou a podbradkom celkovo, plus nesúmerne urobený nos a na záver mi doktor odobral pár mililitrov tuku, ktorý mi napichal do tváre, aby som nemusela používať rôzne výplne a tak mám pokoj s výplňami kyselinou hyalurónovou na pár rokov. Nelámal mi žiadne kosti, sánku ani nič podobné, len sa pohral s tukom na tvári a v podbradku," vysvetlila brunetka, ktorá aktuálne čaká svoje prvé dieťa.

Plačková tvrdí, že na Slovensku podstúpila plastiku nosa dvakrát, no zákroky nedopadli dobre. Práve ukrajinský lekár musel naprávať škody. Zuzana dokonca hovorí o tom, že sa k vychytenému odborníkovi chystá znova, ten však už úraduje na inej adrese.

"Aktuálne operuje v Dubaji a jeho prístup k ľuďom a ako sa o mňa starali na klinike som nezažila ani v päťhviezdičkovom hoteli! A to nepreháňam, kto tam bol vie to dosvedčiť," vyjadrila sa Plačková a možno si spomenula aj na speváčku Daru Rolins, ktorá tiež v minulosti využila služby doktora Ivanchuka.

FOTO Plačkovej po zákrokoch v GALÉRII.

Čo chce na sebe vylepšiť známa influencerka? "Kámoškám urobil krásne prsia, tak snáď po pôrode sa tam aj ja dostanem, nech má dá dokopy," ohlásila Zuzana. Zverejnila zábery, na ktorých má tvár spuchnutú a domodrinovanú po zákrokoch a tiež výsledok, s ktorým je maximálne spokojná.