Od účinkovania v reality šou Hotel Paradise z roku 2012 patrí Zuzana Plačková (28) medzi výstredné postavičky slovenského šoubiznisu, ktoré sa rady pochvália prepychovým životným štýlom. Najnovšie si užívala s mamou
na luxusnej dovolenke, o ktorej bežný smrteľník môže tajne snívať. Za leňošenie v cudzine vyhodila pekný balík peňazí, pritom meno instagramovej celebrity svieti medzi dlžníkmi.

Resty nerieši, užíva si

Zuzanu Plačkovú dnes pozná azda každý Slovák. Rokmi jej popularita, najmä na sociálnych sieťach, narastala tak, že si zaistila život ako z rozprávky. Aspoň navonok to tak vyzerá. Chváli sa fotografiami, na ktorých sa obklopuje drahými a značkovými vecami i oblečením a dopraje si aj exotické dovolenky. Na jednej takej bola pred pár dňami. Nie však s manželom Reném, ale so svojou 54-ročnou mamou. Vybrali sa na vyhľadávaný ostrov Bali v ďalekej Indonézii. Spoločne si užívali krásnu prírodu aj päťhviezdičkový rezort, ktorý sa chváli štýlovým ubytovaním, prvotriednymi službami a veľkolepým jedlom. To si hostia vychutnávajú v obrovskej súkromnej vile s rozlohou 200 štvorcových metrov. Cena za noc v tomto raji sa pohybuje zhruba okolo 400 eur. Desať nocí pre dve osoby tak môže vyjsť na štyritisíc eur, samozrejme, záleží na cestovke a vašich požiadavkách.

Užíva si: Plačková sa vybrala na Bali s mamou.
Užíva si: Plačková sa vybrala na Bali s mamou.
Zdroj: instagram.com/queenplackova

Pri Plačkovej výstrednom živote by zrejme málokto čakal, že táto podnikavá žena, na ktorú sú písané dve firmy, by mala nejaké podlžnosti. Opak je pravda. Jedným z nich je dlh vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, ktorý sa s ňou ťahá dlhšie. Doteraz ho nevyrovnala. Už pred rokom jej ľudia vypisovali, keď sa má tak dobre, prečo viac ako 3,5-tisícový dlh v poisťovni neuhradí. „Niektorí ľudia už fakt nevedia, čo na mňa, kur.., vymyslieť, lebo tak sa mám dobre. Začínajú vyťahovať to staré, k čomu som sa už vyjadrila v minulosti viackrát. Áno, mám dlh v zdravotnej poisťovni a nehanbím sa za to. Ten sa mi nezvyšuje, odkedy podnikám. Ale nebudem dávať peniaze exekútorom do huby. A keď bude amnestia vo VšZP, tak dlh vyplatím ako prvá,“ dušovala sa pred rokom Zuzana. Hoci tvrdí, že dlh jej nerastie, predsa len sa o sto eur zvýšil. K dnešnému dňu dlhuje inštitúcii takmer štyritisíc eur. Pri jej nečinnosti sa o pár rokov záväzok môže vyšplhať k poriadne vysokej sume. „Zaujímavé, že ste takí informovaní, že neviete, že mám novú ,zdravotku‘,“ snažila sa vy­vliecť Plačková z aktuálneho dlhu, hoci ten sa zmenou poisťovne nezmazal.

Dlžníčka: Napriek tomu, že podniká, má resty v zdravotnej poisťovni.
Dlžníčka: Napriek tomu, že podniká, má resty v zdravotnej poisťovni.
Zdroj: INTERNET