Ako jedna z mála zo slovenského šoubiznisu teraz zarába veľké peniaze,  chvastá sa luxusom, ale ušetrené má aj na zlé časy. Napriek tomu Zuzane Strausz Plačkovej (29) vypadli očí z jamok, keď dnes ráno zapla mobilný telefón. Na displayi jej svietila správa od jej banky. "Vážený klient, oznamujeme vám, že Vaša karta bola z bezpečnostných dôvodov zablokovaná," pristálo jej v telefóne. Plačkovej, ktorá vlani zarobila 532-tisíc eur, sa muselo zahmliť pred očami.

FOTO Plačkovej na ajurvédskom pobyte na Srí Lanke v GALÉRII >>

"To si robia srandu," komentovala influencerka, ktorá sa aktuálne nachádza na Srí Lanke. Do Indického oceánu odletela na ajurvédsky pobyt, čo znamená, že pravdepodobne tam žije asketicky a dáva si dohromady svoje zdravie. No ťažkosti s bankomatovou kartou ďaleko od rodnej krajiny príjemné nebudú.

Tržby mala vyše milióna

Na vrchole slovenského šoubiz­nisu sa udomácnila žena, z ktorej sa, povedzme si pravdu, mnohí doteraz smiali, v roku 2020. Reči Zuzany Strausz Plačkovej o jej astronomických zárobkoch brali s rezervou, najmä po tom, čo svoje eseročky pomenovala pomerne chvastúnsky - QUEEN ZP, s. r. o., Úspešná, s. r. o., alebo Nezapredaná, s. r. o. Pozitívny prístup sa však najznámejšej slovenskej influencerke vyplatil. Daňové priznania za rok 2020 hovoria jasnou rečou - niekdajšia postavička reality šou zarobila v čistom takmer desaťkrát viac než za rovnaké obdobie predtým.

 

Celý rok provokovala Slovákov, ktorí sa nepohli ani za hranice okresu, lietala z jedného exotického rezortu do druhého, ale v daňových záznamoch dnes stojí čierne na bielom - kým v roku 2019 otočili Plačkovej spoločnosti „iba“ štvrť milióna, počas pandémie zaznamenala Zuzana príjmy vyše milióna eur a čistý zisk až 532-tisíc eur.

Plačkovú tak môžeme titulovať kráľovnou nielen Instagramu. Na internete totiž rozbehla predaj všakovakých produktov, za pomerne ľudové ceny tam ponúka veci od výmyslu sveta, od kolagénových krémov až po termobielizeň. Zuzana sa odvoláva na to, že všetko tvrdo odmakala a s nádejou sa pozerá do budúcna, lebo vraj najťažšie je zarobiť prvý milión.

Čo za zarobené peniaze Plačková posledný rok stvárala, v GALÉRII >>