Nebolo to tak dávno, keď Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová zverejnili fotky z ich svadby. Tá sa po niekoľkonásobnom odkladaní pre opatrenia súvisiace s pandémiou korony konala v druhej polovici septembra. Lucie na svadobných fotkách bola štíhla ako prútik a vyzerala ako éterická víla. Dnes je už všetko inak a dôvod je viac než radostný.

 

Dvojica spolu okrem Plekancových synov Matyáša a Adama z jeho prvého manželstva, ktorých majú v striedavej starostlivosti, vychováva aj dvojročnú dcéru Leontýnu. Šafářová sa pred časom vyjadrila, že sú vlastne veľká rodina, s deťmi ich je spolu päť a teda je ich plný dom. A keďže Leontýna je ešte malá, o prípadnom ďalšom rozširovaní rodiny neuvažujú.

Aha, ako Šafářovú tehotenstvo zmenilo! Bude to chlapec alebo dievča?

Teraz je však všetko inak. Už začiatkom decembra, keď sa Šafářová objavila na verejnosti, sa jej spod svetra črtalo trochu vystupujúce bruško, vtedy tomu však nikto príliš nevenoval pozornosť. Na Štedrý deň však Lucie zverejnila rodinnú fotku, ku ktorej pripísala takýto text: "Krásne Vianoce a sviatky vám všetkým! Nech sú pokojné, plné lásky a splnených prianí! My máme jeden malý darček na ceste a veľmi sa naň všetci v budúcom roku tešíme!" A bruško na fotke už teda mala naozaj poriadne, zdá sa, že sa nového prírastku do ich rodiny dočkáme už čoskoro.