Z bývalého manžela speváčky Lucie Vondráčkovej je už štvornásobný takto. Len nedávno sa mu s novou manželkou Luciou Šafářovou do ich rýdzo športovej domácnosti narodil k staršej dcére Leontýne aj syn Oliver, a tak to vyzerá, že ich rodina je už kompletná.

Fotkou novorodeného syna sa na sociálnej sieti pochválila Lucie Šafářová: „Malý braček už je s nami! Vitaj v tej našej športovej rodine, Oliverko! Sme veľmi šťastní, že ťa máme!“ napísala dvojnásobná mamina k fotke so staršou dcérou Leontýnou. Zverejnila však zároveň aj druhú fotku, na ktorej je ich malý poklad a k nemu smerujú všetky ruky z ich rodiny, teda Šafářovej, Plekanca, ako aj jeho synov Matyáša a Adama z prvého manželstva s Luciou Vondráčkovou a malej Leontýny.

Plekanec ukázal záber so synom, to nemá chybu! FOTO v GALÉRII

Pozadu nezostal ani tatko Plekanec, len bol stručnejší: "Oliver - Vitaj v našej rodine." Zato teraz si to vynahradil iným spoločným záberom s novorodeným synom, a raz darmo,  je to vskutku otec roka, veď pozrite. K fotke pripísal veľavravné: "Multitasking v mužskej verzii." Keď ten záber uvidíte, bude vám všetko jasné.

 

Multitasking podľa Tomáša Plekanca, pozrite na ďalšej strane >>