Hokejista Tomáš Plekanec krátko po oznámení krachu vzťahu so speváčkou Luciou Vondráčkovou priznal, že má už nový vzťah s tenistkou Luciou Šafářovou. Napriek tomu, že rozvod bol pomerne turbulentný, keď si rozvádzajúci sa manželia posielali štipľavé odkazy cez médiá, nebránilo mu to v budovaní novej rodiny.

Netrvalo dlho, a zamilovaný pár oznámil, že čakajú spolu potomka. Pred necelými dvomi rokmi sa im narodila dcéra Leontýna a aj vzťah s bývlkou Vondráčkovou sa utriasol do tej miery, že speváčka urobila gesto a na sociálnej sieti zverejnila v mene svojich synov prianie všetkého dobrého ich novej nevlastnej sestre. A keďže Plekanec a Vondráčková majú ich spoločných synov v striedavej starostlivosti, súrodenci v podstate aj spolu vyrastajú a budujú si vzťah.

Keď sa však svojho času Lucie Šafářovej opýtali, ako to vyzerá s prípadnou svadbou s Plekancom, nie príliš taktne naznačila, že Tomáš sa do svadby nehrnie, a ak náhodu nejaká raz bude, bude zrejme skromnejšia, lebo hokejistu príliš draho vyšiel rozvod s Vondráčkovou.

V každom prípade po čase prebehli zásnuby, ale o svadbe párik zahmlieval, napokon počas pandémie korony sa plánovať svadbu ani veľmi nedalo.

Pozrite si PRVÉ FOTKY ZO SVADBY   -  TU >>>

 

Aha, aké šaty mala nevesta! Bola krajšia ako Vondráčková?

Zjavne to bol zámer, aby sa o ich svadbe vopred nevedelo a teraz dvojica prekvapila rovno svadobnými fotkami. Pozrite, aká šaty mala nevesta Šafářová a ako to pristalo ženíchovi Plekancovi.

Mohlo by vás zaujímať: