Aj dnes sa natáčala obľúbená Sedmička, kde sa rozoberali najnovšie témy. Za glosátorským stolom sa stretli moderátorka Elena Vacvalová a jej spoluglosátori Milan Lasica, Milan Kňažko, Ján Snopko a Oľga Feldeková. Rozoberali viacero zaujímavých tém, ako aj príhodu o tom, ako Milan Kňažko stretol prvú ženu, ktorá bola vo vesmíre, Valentínu Tereškovovu. “A ona aj žije?”opýtal sa príznačne Milan Lasica. Práve známa kozmonautka stojí za návrhom, aby Vladimír Putin vládol Rusku ako prezident ďalších 16 rokov.

Prekliata tombola

Okrem nej sa glosátori pobavili na téme, ako jedna Američanka vyhrala v tombole zlatú rybku. Problém je v tom, že tá neostala v pôvodnej veľkosti, má veľký apetít a meria už ako dobre vypasený vianočný kapor. Pri tejto téme si spomenula Vácvalová na svoj prvý a zrejme aj posledný ples, ktorý moderovala v meste Ilava. “Vyhlasovať 120 cien pre moderátora je hrozné,” začala, na čo reagoval pán Lasica či v tombole bol aj pilník. Mieril tak na známe väzenské zariadenie, ktoré sa tam nachádza.

“Nie, ale hlavná cena bol tanec s organizátorom plesu, ktorý bol značne podgurážený. A ten som vyhrala ja. Toto mi vážne nechýbalo. Po tomto opitom tanci mi chýbal podpätok na topánke, mala som roztrhnuté ramienko a bola som šťastná, že som živá a zdravá. Organizátor prišiel spokojný k môjmu mužovi a hovorí mu: Výborne sme si zatancovali. Také šťastie má len máloktorá,” zasmiala sa moderátorka nad osudovým tancom a zdôraznila, že taký tanec už v živote nechce zažiť.

Humoristická relácia SEDEM bude opäť plná vtipných hlášok, spomienok aj humorných postrehov. Nenechajte si ju ujsť už dnes na TV JOJ o 22:00 hod po relácii Na hrane, ktorá bude tentokrát s prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou.

Viac FOTO z kultovej relácie nájdete v GALÉRII