Čas tancovačiek a bálov je už v plnom prúde. Spoločenská sezóna potrvá do piateho marca, kedy končí obdobie fašiangov. Počas ôsmich víkendov sa po celom Slovensku vystriedajú mnohí známi moderátori či interpreti, ktorí si za vystúpenie pýtajú stovky až tisíce eur. Zostavili sme rebríček tých najvyťaženejších, ktorí si vďaka svojej popularite a šikovnosti prídu na slušný zárobok.

Jednotka na trhu

Štefan Skrúcaný
Štefan Skrúcaný
Zdroj: EMIL VAŠKO

Najčastejšie sa vyskytujúcou osobnosťou na plesoch je bezpochyby moderátor, humorista, spevák a v neposlednom rade herec Štefan Skrúcaný (58). Pozreli sme sa na zoznam zhruba dvadsiatich najprestížnejších plesov po celej krajine a Skrúcaného meno sa objavilo medzi účinkujúcimi rovno štyrikrát. Toto číslo zďaleka nie je konečné. „Niekedy moderujem aj dva plesy za víkend,“ priznal svoju zaneprázdnenosť manžel známej markizáckej moderátorky Eriky Judínovej. Na piatky a soboty si preto žiadne plány so svojou polovičkou nerobí.

Kto ďalší sa umiestnil v rebríčku najžiadanejších umelcov, ktorí počas fašiangov vystupujú po celom Slovensku, si prečítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ.

Mohlo by vás zaujímať: