Posledný Nový rok trávili manželia oddelene, hoci podľa vyjadrenia exministra sa tak rozhodli po vzájomnej dohode. Najmladšia dcéra Karla, ktorá prišla na svet pred štyrmi rokmi, vraj bola na Maldivy ešte príliš malá. Ján Počiatek dokonca uviedol, že po odchode z vrcholovej politiky sa jeho vzťah s manželkou Ivanou podstatne zlepšil a majú na seba viac času.

Minulotýždňový večer však žena Jána Počiatka trávila po svojom.

Spoločný večer

Pondelok pred osemnástou hodinou večer dorazili do hotelovej reštaurácie v Bratislave známe tváre. Ivana Počiatková prifrčala na Porsche Panamera s dcérou Karlou. Obďaleč zaparkoval známy klenotník, majiteľ niekoľkých predajní s luxusnými hodinkami Roman Krasňanský - jeho Audi bolo nápadné svojím matným náterom. Bývalá pani ministrová s Krasňanským sa usadili dovnútra podniku. Počiatkovej dcéra sa hrala pri stole, vyzeralo to, že „uja Romana“ nevidela prvýkrát. Okolo klenotníka veselo šantila. Po výdatnej večeri sa dvojica pobrala na ihrisko za hotelom. Takmer hodinu sa Počiatková a Krasňanský hrali s malou Karlou na detskej hojdačke.

Podvečer na preliezačkách: Počiatkovej žene Ivane a ich mladšej dcére sa príkladne venoval známy bratislavský klenotník.
Podvečer na preliezačkách: Počiatkovej žene Ivane a ich mladšej dcére sa príkladne venoval známy bratislavský klenotník.
Zdroj: Nina Košecká

Aký vzťah má Roman Krasňaský k Počiatkovej dcére Karle, sme zisťovali priamo od neho. „Viete čo, k týmto veciam sa ja nebudem vyjadrovať,“ povedal. Špecifikovať nechcel ani to, prečo sa s Ivaninou dcérou tak dlho hral a čím ho drobec bavil. „Nekomentujem,“ dodal k pondelkovej idylke, po ktorej sa dvaja dospelí s úsmevom na perách rozlúčili.

Každý sadol do svojho luxusného automobilu a pobral sa iným smerom. Počiatková na Slavín, Krasňanský do centra Bratislavy.