Spevák skupiny Desmod Mário „Kuly“ Kollár (48) splodil so svojou niekdajšou manželkou Dankou dokonalú kópiu samého seba. Ich syn Mário (18) nesie nielen otcove meno a neuveriteľne sa na neho ponáša, ale zdedil po ňom aj hudobný talent a farbu hlasu. Rovnako ako otec miluje tiež rockovú hudbu a komponuje vlastné piesne. Ambíciu na založenie vlastnej kapely ale nemá. Sníva o muzikálovej kariére.

Veľký talent, veľká budúcnosť? 

Rozhodol sa teda študovať na Súkromnom konzervatóriu Dezidera Kardoša hudobno dramatický odbor. Medzi jeho pedagógov patria aj také zvučné mená ako Gréta Švercelová, alebo Martin Babjak. Obaja sa zhodujú, že disponuje obrovským talentom a predpovedajú mu veľkú budúcnosť. „Pokojne by mohol byť aj sólovým spevákom, ale jeho to ťahá k muzikálu,“ prezradil nám o synovi slávneho rockového muzikanta Martin Babjak.

Pred pár dňami sme Kulyho mladšieho pri príležitosti Muzikálového festivalu Jozefa Bednárika v kúpeľoch Sliač, zaregistrovali priamo v akcii na javisku. Dvanásty ročník tohto uznávaného festivalu totiž otváralo študentské predstavenie Hrnčiarsky bál, kde sa predstavil v jednej z hlavných úloh aj on. A nám sa podarilo kúsok z partu, ktorý spieva aj nafilmovať. „Kto je dobrý politik, toho neprekvapí nik, lebo keď sa karta obráti, hneď kabát prevráti,“ zanôti si na javisku a pridá aj vtipnú tanečnú figúru. Kuly môže byť spokojný. Rastie mu dôstojná konkurencia, čo myslíte?

Pozrite si krátke video z predstavenia Hrnčiarsky bál s Máriom „Kulym“ Kollárom (vpravo)