Rodičia Hektora (6) a Lianky (4) sú už dlhší čas zasnúbení, svadobné zvony im však nie a nie zazvoniť. Herečka pravidelne čelí otázkam, kedy sa s otcom svojich detí postavia pred oltár. Nedávno o téme dlho odkladaného sobáša prehovorila pre Plus JEDEN DEŇ.

"Chcela som najprv svadbu, potom deti. Najprv však prišli deti a svadba nikde. Občas mi napadne, že mala by som to zažiť, obliecť si tie biele šaty a zažiť svadbu. Ale vnímame sa, že sme rodina, a tak to vôbec neriešime," mykla plecom Nela.

"Neviem, či je to tým, že stále máme nejakú robotu. Alebo som bola tehotná, potom som mala malé bábätko, potom som bola zase tehotná, potom som mala zase bábätko, potom prišla robota, potom prišiel covid. Ale asi sú to všetko výhovorky, nejako to nie je hlavná téma našich dní. Neviem prečo," povedala úprimne.

Nela v manželstve význam vidí. "Nie je to len papier. Vnímam to oveľa silnejšie, veľmi by som si želala, aby to bolo v kostole," vyslovila. Aké je to byť nevestou, si však teraz vyskúšala aspoň vďaka účinkovaniu v jojkárskom seriáli Nemocnica. Portál Emma si všíma, že si pri tej príležitosti navliekla elegantné svadobné šaty a v bielom jej to veľmi pristalo.

FOTO Nely Pociskovej v svadobných šatách v GALÉRII.

"Mala by som tie šaty raz zažiť, v seriáli to bolo už tuším po tretíkrát,“ zamyslela sa na Instagrame mladá herečka a pridala vysvetlenie. "Nie, nevzali sme sa stále, ale asi by som už mala… Keď vidím tieto fotky,“ napísala.