Výzor ich potomkov bol však roky zahalený rúškom tajomstva. Na sociálnych sieťach ich tváre totiž dlho neukazovali a väčšinou svoje deti fotili zozadu či zboku. To sa v poslednom čase mení a pyšní rodičia Hektora a Lianku fotia čoraz odvážnejšie.

Len pred pár dňami umelci prvýkrát zverejnili dcérinu tvár v plnej kráse. Pocisková  však na Instagrame zdieľala aj inú sériu záberov, na nich si rodinka užíva víkendové šantenie v bazéne. "Vodníci, rodinná posádka,“ pripísala k veselým fotkám.

Speváčka a herečka, ktorá mala doteraz problém ukázať čo i len tvár dcéry, však poriadne prekvapila. Pridala totiž aj krátke video, na ktorom jej partner Tůma hádže dcéru do vody úplne nahú. Príspevok zasypali prajné komentáre, ľudia obdivovali šťastnú rodinku.

FOTO zo šantenia rodiny v bazéne v GALÉRII.

Našla sa však aj komentujúca, ktorá si neodpustila štipľavé slová a poukázala na nebezpečenstvo zobrazovania nahých detí na internete. "Ja nechápem, že nemajú na jedny plavky z Tesca pre deti, a keď už teda nemajú, nech to aspoň nevycapujú verejne na sociálne siete. Neviete, aký úchylák si vaše deti nahráva,“ odkázala celebritným manželom Miroslava.