28. júla tohto roku sa konala okázalá svadba MMa zápasníka Karlosa Vémolu s Lelou Ceterovou. Podľa mnohých to bola svadba storočia, konala sa v eventovej galérii v Prahe, a prišlo na ňu 365 hostí z radov príbuzných a priateľov. Na ich veľkom dni nechýbalo, samozrejme, ani Karlosove potomstvo, prišli nielen Lili a Rocky, ktoré má s Lelou, ale i staršie deti, syn CJ a dcéra Sky.

 


Už krátko po tom, ako boli zverejnené fotky z ich okázalej svadby, sa začali pošepky šíriť špekulácie, že tá pravá svadba sa odohrala inokedy a inde. Týmto špekuláciám napomohol aj fakt, že sobášiacim zamilovaného páru nebol úradník, ale herec Jiří Krampol, ktorý nemá legálne oprávnenie, aby štát mohol zastúpiť. Išlo teda o ceremoniára iba symbolického. A ako sa napokon ukázalo, všetko bolo naozaj celkom inak, než ste si doteraz mysleli.


Tak to je gól! Lela a Karlos ukázali FOTO z ich pravej svadby!


Karlos aj Lela totiž potvrdili to, čo sa iba šepkalo, a je to teda riadny gól. Lela a Karlos Vémola odhalili fotky z ich pravej svadby. Karlos k pravej fotke z ich skutočnej svadby pripísal text: "Čo viac si môže chlap priať, než silnú ženu po svojom boku a silného parťáka vždy za chrbtom."


Tak vyzerala Lela na ich pravej svadbe, pozrite ten rozdiel! FOTO

Aj Lela na svojom účte na sociálnej sieti zverejnila foto z ich pravej svadby a pripísala k nej tento text: "Za každým úspešným mužom stojí silná žena." Lela napokon aj prezradila, kedy a kde sa ich pravá svadba konala. Pozrite FOTO, ako vyzerala Lela na ich pravej svadbe. Všimli ste si ten rozdiel?