V bytovom dome v bratislavskom Starom Meste zasahuje polícia. Podľa informácií PLUS 7 DNÍ došlo v baráku v nočných hodinách ku krádeži jedného z bytov, pred domom stále stojí policajné auto. Zlodeji sa podľa našich informácií mali dovnútra vykradnutého bytu dostať cez strechu. Kto je poškodeným, nie je jasné. "Policajti bratislavskej kriminálky vyšetrujú okolnosti vlámania do jedného z bytov v bratislavskom Starom meste, ku ktorému došlo dnes v nočných hodinách," informovali bratislavskí policajti na svojich stránkach.

Na najvyššom poschodí rovnakého domu pritom už niekoľko rokov žije bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková (32). V dvojpodlažnom mezonete býva aj s manželom Michalom a synom Jakubkom. Za byt s rozlohou stosedemdesiat štvorcových metrov mohla bývalá tenistka dať aj vyše pol milióna eur. Fotografiami z interiéru bytu sa Dominika neraz vystatuje na sociálnych sieťach. Podľa Instagramu sa však v súčasnosti nachádza na dovolenke v zahraničí. Od soboty zverejňuje videá z vily v talianskom Toskánsku.

FOTO Cibulkovej luxusného bytu v GALÉRII >>>

So zlodejmi má už Dominika Cibulková bohaté skúsenosti. V minulosti jej z domu, kde má bratislavský byt, zlodeji udcudzili jej obľúbený bicykel, ale vlani v lete došlo k rabovačke aj na jej chate, ktorú má na Záhorí. Zo záhrady domu v obci Plavecké Podhradie, ktorú si prerobila na prepychové sídlo, ukradli luxusný záhradný nábytok. Na jej pozemok sa dostal zlodej v nočných hodín cez plot, ktorý si prestrihol.

Mohlo by vás zaujímať: