Známa modelka priznala, že už niekoľkokrát premýšľala nad tým, či dokáže zabudnúť na to zlé, čo sa jej stalo v minulosti. Strata bývalého manžela Rica Ocaseka bola pre ňu bolestivou záležitosťou. A ako sa ukázalo teraz, stále na neho nedokázala úplne zabudnúť. Napriek novému vzťahu a šťastnému obdobiu, ktoré prežíva, nemá tieto veci ešte v sebe doriešené.

„Rozptýli sa alebo zmizne kvôli novej láske minulý smútok? Jeden z vás mi položil túto úžasnú otázku. Nemusela som nad tým ani premýšľať, už mám odpoveď,“ Pavlína začala svoje rozprávanie na Instagrame. S priaznivcami sa potom veľmi úprimne podelila o spomienku na svojho zosnulého manžela, ktorá ju nedávno veľmi rozrušila.

„Pred niekoľkými týždňami som mala knižné vystúpenie v Chicagu, tak som strávila noc v hoteli Peninsula. Vošla som dnu, mysľou som bola na spomínanej udalosti a bum. Vo vstupnej hale, v ktorej som sa ocitla, som bola naposledy s manželom. A mojimi dvoma synmi. Tam sme urobili našu poslednú rodinnú vianočnú fotku. Bol to ako kopanec do brucha. Dopotácala som sa ku výťahu a keď sa dvere zatvorili, rozplakala som sa,“ popisuje situáciu, kvôli ktorej nastal u nej nervový kolaps. Spomienky na posledné šťastné rodinné chvíle ju veľmi rozrušili a nedokázala sa ovládať.

Pořízková prirovnala obdobie po smrti manžela a smútok k rozbitým črepinám, ktoré sú vo vedre. Čas je podľa nej voda, ktorá ich postupne zalieva a ukrýva, ale napriek tomu sa niekedy objavia a nikdy nám zo života nezmiznú. Úprimne priznala, že jej túto bolesť pomáha prekonať aj nová láska, ktorá postupne lieči niektoré rany.

FOTO Pavlíny Pořízkovej s bývalým manželom nájdete v GALÉRII

„Áno, teraz som šťastná. Nová láska mi dáva nádej. Umožňuje mi pozerať sa na veci znova s úžasom. Rozšírilo to moje vedro, aby sa doň zmestilo viac spomienok, takže ostré čriepky smútku sa miešajú s jemnými peknými bublinkami. No len čas môže prekryť bolesť,“ vyznala sa Pořízková, ktorá ťažko prežívala stratu svojho manžela a aj hľadanie nového partnera jej trvalo až dva roky, pokiaľ našla niekoho pravého.