Po ôsmich rokoch sme sa opäť dočkali, majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji tento rok hostí Bratislava a Košice. Na domácom šampionáte sa nám zjavne po niekoľkých rokoch znovu podarí dať dokopy silný tím. Na ľade košickej Steel Areny, kde Slovensko zohrá zápasy základnej skupiny, sa totiž predstavia aj viaceré hviezdy zo zámoria. Reprezentovať bude napríklad obranca Ottawy Christián Jaroš, útočník Arizony Richard Pánik či Andrej Sekera z Edmontonu.

Hádam najväčší rozruch spôsobil príchod Tomáša Tatara, ktorého do kempu priviezla sexi priateľka Veronika. „Koho ešte doviezla frajerka?“vtipkoval útočník Montrealu Canadiens. Naznačil tak, že naša reprezentácia bude mať mimoriadne silné fanúšikovské zázemie aj vo forme partneriek. Musíme dodať - ide o naozaj pôvabný fanklub. Veď posúďte sami.

Vysoké blondínky

Vkus útočníka Tomáša Tatara je zjavný. Omotať okolo prsta si ho dokážu pravdepodobne len vysoké, dlhonohé blondínky. V roku 2018 sa rozišiel s Luciou Slaninkovou, ktorá pred pár rokmi skončila na druhom mieste v súťaži krásy Miss Universe. Po rozchode však hokejista dlho nesmútil a po svojom boku má novú krásku. Aj keď za veľkou mlákou je mnoho očarujúcich žien, jeho srdce si opäť získala Slovenka. Veronika Mihoková, ktorá pracuje ako realitná maklérka. Priviezla ho aj do kempu v Piešťanoch. Veronika svoju lásku pravidelne chodí povzbudzovať osobne na zápasy, a tak Tomáš môže dúfať, že oporu v nej nájde aj v Košiciach.

Srdcervúce lúčenie: Veronika svoju lásku Tomáša Tatara vyobjímala a vybozkávala potom, čo ho priviezla do kempu v Piešťanoch.
Srdcervúce lúčenie: Veronika svoju lásku Tomáša Tatara vyobjímala a vybozkávala potom, čo ho priviezla do kempu v Piešťanoch.
Zdroj: MICHAL SMRČOK