Hoci to znie možno neuveriteľne, faktom je, že slávna Popoluška Libuše Šafránková (67) a so svojím budúcim manželom Josefom Abrhámom (81) spoznala pred polstoročím a tento rok oslávia 45. výročie sobáša. V manželstve vychovali síce len jediného syna Josefa Abrháma mladšieho, z ktorého je dnes režisér dokumentarista, ale ten ich obdaril tromi vnukmi a jednou vnučkou...

 

Syn Libuše Šafránkovej a Josefa Abrháma je druhýkrát ženatý, z prvého manželstva má dvoch synov, staršieho Josefa (14) a mladšieho Antonína (12), z druhého manželstva dcéru Lauru a najmladšieho syna. Kým deti z druhého manželstva sú ešte veľmi malé, dvaja starší sú už riadni šuhaji.

Keďže chlapci vyrastali v herecko-režisérskej rodine, nečudo, že sa aj na nich nalepilo niečo z tohto kumštu. Hoci sú ešte deti, už sú z nich nadšení filmári, ktorí vytvárajú svoje vlastné animované aj hrané filmy a majú pekne podelené úlohy. Jeden píše scenáre, druhý ich propaguje a producentmi, ktorí chlapcom ich koníček financujú, sú, samozrejme, rodičia. Nuž, chlapci len potvrdzujú ono známe, že jablko nepadá ďaleko od stromu. A nielen to.

Ako vyzerajú vnuci slávnej Popolušky? Budete len pozerať!

Raz darmo, gény sú gény... Najstarší vnuk Josefa Abrháma podedil po svojom starom otcovi nielen krstné meno, ale aj podobu. A mladší Antoním zase črtami tváre nezaprie svoju slávnu babičku Libušku Šafránkovú, veď si pozrite ich FOTO v GALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať: