Hrdo ho ukazuje za maďarskými hranicami, ale vybehnú si aj do Bratislavy. Vdova po legendárnom hercovi Radkovi Brzobohatom (†79) Hana Gregorová (68) a jej výrazne mladší partner Ondřej Koptík (37) sú opäť ako hrdličky. Dvojica v minulosti predviedla okázalé emočné výstupy, o ktorých rozprávalo celé Slovensko aj Česko. Zdá sa, že herečka už nadobro zabudla na milencove ponižujúce básničky a naschvály, ktoré predvádzal na verejnosti.

Zbavila sa spomienok

Je známe, že Slovenka žijúca v Česku si do neľahkého obdobia kúpila dom v radovej výstavbe blízko Bratislavy. Nehnuteľnosť v maďarskej Rajke jej najprv slúžila ako milenecký úkryt pred médiami, ale aj ako dočasný domov počas viacerých projektov, na ktorých v rodnej krajine spolupracovala. Hoci dom v blízkosti slovenských hraníc nevyzerá ako honosné sídlo, na aké bola z minulosti zvyknutá, dvojici zjavne stačí.

Hana s nebohým manželom roky žila v pražskej vile s parádnou výbavou, tvorili ju viaceré spálne, priestranná kuchyňa či obrovská záhrada s bazénom a vírivkou. S novým partnerom sa zjavne chcela zbaviť nostalgických spomienok a niekdajšie hniezdočko lásky v českých Říčanoch sa rozhodla predať. To však nejaký čas trvalo, keďže dom s rozlohou 242 štvorcových metrov ponúkala za 22 miliónov českých korún (780-tisíc eur), vážni záujemcovia sa nekopili, herečka musela ísť s cenou nižšie. Napokon sa koncom mája objavila záujemkyňa, ktorá sídlo kúpila takmer za 19 miliónov českých korún. Teda herečka je už niekoľko týždňov bohatšia takmer o 750-tisíc eur.

Trpezlivo čakal

Po takom obohatení môže Hana Gregorová utrácať a utrácať. A to sa rozhodla aj pred pár dňami. Reportérovi týždenníka PLUS 7 DNÍ sa podarilo ju spolu s jej mladým partnerom prichytiť v bratislavskom nákupnom centre. Po tom, čo dvojica nasadla pred domom v Rajke do auta s českou evidenčnou značkou, si to namierili do obchodov v Petržalke. Nešlo však o žiadne butiky s luxusným oblečením, ktoré herečka ako väčšina známych žien obľubuje, ale nakupovali v predajniach s praktickými vecami do domácnosti.

GALÉRIU k článku si pozrite TU >>>

Teda, v skutočnosti nakupovala len Hana a Ondřej ju poslušne čakal pred každým obchodom. Všetko, čo Hana kúpila a vyniesla pred dvere predajne, jej Ondřej išiel uložiť do auta. Napriek tomu, že väčšina mužov pri čakaní na „shopingujúce“ partnerky stráca nervy, on temperamentnú milú s úsmevom čakal pred vstupmi do jednotlivých prevádzok a bol jej neustále a plne k dispozícii. Z oboch sršala dobrá nálada a ich úsmevy boli neprehliadnuteľné.

Na reservé

Podľa záberov z minulého týždňa sa zdá, že život Hany Gregorovej a Ondřeja Koptíka sa definitívne presunul do hlavného mesta Slovenska. Po tom, čo herečka prevetrala peňaženku, s partnerom nasadli do auta a zašli sa na­jesť na terasu reštaurácie v bratislavskej Dúbravke. Následne si to namierili do širšieho centra, kde zaparkovali na rezervovanom mieste pred miestnou zubnou klinikou. V jej útrobách sa dlho nezdržali a potom sa stratili v uliciach Bratislavy.