Zarobil? Podľa našich informácií áno a nie málo. Vilu pri Bratislavskom hrade kúpil známy herec Vladimír Kobielsky (42) pred dvomi rokmi. Bola v exekúcii a dostal sa k nej za dobré peniaze. Celú ju neskôr zrekonštruoval a nového nájomníka našiel pomerne rýchlo. Svoju centrálu v dome sa rozhodla zriadiť komerčná realitná agentúra, ktorá má vo svojom portfóliu iba špičkové nehnuteľnosti. Žiadne garsónky u nich nehľadajte. Kobielskemu realitný biz­nis s prestížnou firmou vraj vyniesol zárobok v státisícoch eur.

Praktický umelec

Herec sa neuspokojil iba s predvádzaním na divadelných doskách či pred televíznou kamerou. Už pred rokmi sa dal na realitný biznis, ale jeho manželka podľa rodinných známych hercovi nakázala, aby na chvíľu v práci poľavil. Má sa vraj venovať rodine a svojmu remeslu. Nakoniec, okrem pracovných príležitostí sa umelcovi darí aj v súkromnom živote. K synovi Kristiánovi a dcére Kláre pribudol súrodenec. Manželka Alena (38), ktorá je kostýmovou výtvarníčkou, mu priviedla na svet tretieho potomka po desiatich rokoch, na jeseň sa im narodil syn Krištof.

Herec sa buchol po vrecku: Vilu kúpil síce v dražbe, ale prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Vladimír Kobielsky tam však nebýva, rozhodol sa poskytnúť ju realitnej kancelárii.
Zdroj: Emil Vasko

Nech už herci tvrdia čokoľvek, najšťastnejší sú, keď ich obsadia do nekonečných seriálov a tie sa s úspechom vysielajú celé roky. S postavou sa časom stotožnia natoľko, že ju hrajú bez námahy a majú zaistený trvalý príjem. Vladimír Kobielsky má v tomto smere veľké šťastie. Do nekonečných seriálov ho obsadzujú stále. Už vyše desať rokov. Sedem rokov bol súčasťou Paneláka, potom prešiel do Búrlivého vína a následne sa mu podarilo získať rolu v Oteckoch. Keďže rodinný seriál je z nejakého dôvodu jeden z najsledovanejších, očakáva sa, že bude pokračovať ešte dlho. Hlavné postavy údajne môžu zarobiť za jeden natáčací deň až do osemsto eur.