Mádl si už vymienanie plienok mohol vyskúšať pred kamerami vďaka filmu Denník moderného fotra, teraz môže nadobudnuté znalosti uviesť do praxe. Ako zistil portál Super.cz partnerka Andrijana Trpković (44) mu cez vianočné sviatky v pražskej nemocnici porodila prvého potomka.

Dvojici sa podarilo celé tehotenstvo aj pôrod utajiť a o tom, že čakajú potomka, vedeli len ich najbližší. Mádlova o osem rokov staršia partnerka Andrijana je výtvarníčka so srbskými koreňmi. Ako kostymérka sa podieľala napríklad na ocenenom filme Svetlonoc režisérky Terezy Nvotovej.

Mádlovu popularitu vystrelila do výšin zimná komédia Snowboarďáci z roku 2004, v ktorej si zahral s hercom Vojtom Kotkom (35). Ako Super.cz pripomína, pikantné je, že Andrijana je bývalou partnerkou práve tohto Mádlovho hereckého kolegu. Aby to nestačilo, chodila tiež s ďalším známym českým hercom Stanislavom Majerom (44).

FOTO Mádla s priateľkou Andrijanou v GALÉRII.

Otcom sa len nedávno stal aj spomínaný Vojta Kotek. S manželkou Radanou v októbri privítali na svet syna, ktorý dostal meno Hubert. FOTO Kotka s manželkou a synom v GALÉRII.

Prečítajte si tiež: