Ľuďom je jedno, ako vyzerá, veď aj tak najmä počúvajú jej hlas. Napriek tomu je speváčka Marika Gombitová (66) v dobrom slova zmysle stará škola a na scénu nikdy nevyjde bez toho, aby si nedala záležať na vzhľade. Na nedávny spomienkový koncert Mekyho Žbirku sa pripravila tak dôsledne, že ju nebolo spoznať.

Príliš veľa bozkov

Mala dokonale napnutú tvár bez jedinej chybičky, najväčšiu diskusiu však rozpútali jej ústa. Pery, za ktoré by sa nehanbila ani Silvia Kucherenko, evokovali, že speváčka podstúpila zákrok u estetického lekára. Podľa našich informácií s takýmto zámerom koketovala už v minulosti a keď sa ukázala na verejnosti naposledy, plastickí chirurgovia na Slovensku medzi sebou údajne okamžite začali zisťovať, kto Gombitovú "robil". Aby Marika ukončila špekulácie, rozhodla sa prehovoriť. Podľa jej slov krátko pred koncertom skutočne podstúpila skrášľovaciu kúru.

"Asi som sa v zákulisí so všetkými kolegami príliš vybozkávala, z čoho mi natiekli pery a vyzerali väčšie, než v skutočnosti sú," vtipkovala Gombitová pre český Rytmus života, ktorému sa podarilo získať jej vyjadrenie. Návštevu kliniky plastickej chirurgie radikálne odmietla, no "experti" bez viny nie sú. "Nemám žiadne lícne výplne. Pred koncertom som strávila dvadsať minút u kozmetičky, ktorá mi ošetrila aj pery. To je všetko," vysvetlila legendárna speváčka.

FOTO, ako vyzerala Marika po dvadsaťminútovej návšteve kozmetičky, nájdete v GALÉRII

Prečítajte si tiež: