Keď sa pred časom prevalilo, že Lucie Vondráčková konečne nie je sama, mali jej fanúšičky radosť a priali jej to. Novým partnerom Lucie je totiž fešný spevák a moderátor Petr Vojnar, ktorý kedysi pôsobil v chlapčenskej skupine T-Boyz. V súkromnom živote oboch spája spoločný osud, obaja sa s predchádzajúcimi partnermi rozišli v približne rovnakom čase a obaja majú z predchádzajúceho vzťahu potomkov, Lucie dvoch synov, Matyáša a Adama, Petr syna Sebastiana.

Na druhej strane mnohých však tento vzťah prekvapil. Jednak tým, že po prevalení sa ich vzťahu ho obaja začali až príliš vehementne potvrdzovať, a potom aj tým, ako sa ten ich vzťah ďalej vyvíjal. Objavilo sa aj podozrenie, že je to šikovný reklamný ťah na nový klip, ktorý Lucie naspievala s raperom Raegom a v ktorom si obaja s Petrom aj zahrali. Keď sa Lucie a Petra neskôr pýtali, ako sa vyvíja ich vzťah, obaja tvrdili, že sú veľmi zaneprázdnení a takmer sa nevídajú. Lucie potom prišla s veľmi drsným vyjadrením, že na lásku momentálne nemá čas...

Lucie prišla na Slavíkov s iným mužom, pozrite, KTO je to!

Ďalšie pochybnosti ich vzťahu vyvolala samotná Lucie, keď na odovzdávanie Slavíkov neprišla so svojím priateľom, ale s celkom iným mužom, pozrite FOTO v GALÉRII. A korunu tomu všetkému teraz nasadil jej otec Jiří Vondráček. Ten totiž prezradil, že Lucie im svojho nového partnera doteraz vôbec nepredstavila, a keby len to. Pozrite, čo ešte povedal.