Pred bratislavským Dómom svätého Martina bolo dnes rušnejšie než obvykle. Pred vstupom do svätostánku vyhrávala ľudová hudba a dovnútra sa ponáhľali svadobčania s kyticami v rukách. Mladomanželia sa do kostola doviezli na historickom červenom kabriolete. "Sú tu aj ochrankári, takže je zjavné, že nejde o hocikoho," šepkali si medzi sebou turisti, ktorí išli náhodne okolo. Mali šťastie, takéto niečo sa len tak nevidí.

Djokovič splynul s davom

Ako týždenník PLUS7DNÍ zistil, v Bratislave vydával tenisový tréner Marián Vajda svoju dcéru Nikolu, ktorá si brala priateľa Jozefa. Nevystrojil jej veľkú, zato celebritnú svadbu určite. Medzi asi päťdesiatkou hostí bol aj nevestin strýko, herec Jozef Vajda, ktorého manželka Júlia prišla o barlách. Pozvaný bol aj tenista Martin Kližan, legenda Miloš Mečíř či tréner Maroš Molnár, ktorý je tvárou populárnej relácie Extrémne premeny. 

Šokujúca bola prítomnosť tenisovej superhviezdy Novaka Djokoviča (vo videu hore). Toho Marián Vajda trénuje, no pred najznámejším kostolom v hlavnom meste sa pohyboval veľmi nenápadne. So slnečnými okuliarmi splynul s davom. "Z rohu sa vynoril so zopár známymi. Ani si ho nikto nevšimol. Je neuveriteľné, ako mohli takúto vec utajiť," čudoval sa očitý svedok veľkej slávnosti.

Prvé FOTO zo svadby v galérii. Viac exkluzívnych záberov nájdete v najbližšom vydaní PLUS7DNÍ.