Vkus Borisa Kollára (54) sa nezmenil ani po tom, čo sa dostal do parlamentu. Matkou číslo 10, ktorá mu porodila jedenáste dieťa, je žena, podobná jeho predchádzajúcim láskam. Dlhé tmavé vlasy, štíhla postava s bujným poprsím a najmä veľké, šťavnaté pery. Predseda Národnej rady SR s ňou potomka neplánoval. No stalo sa, začiatkom mája sa podľa denníka Plus JEDEN DEŇ, ktorý informáciu priniesol, narodil Kollárovi syn Markus. 

Ako matka Mirka (39) pre PLUS7DNÍ vo štvrtok doplnila, budúci šéf parlamentu ju oslovil cez sociálnu sieť, a keď ju neskôr začal navštevovať v Leviciach, kde s dvoma staršími dcérami žije, vôbec sa neskrývali. No pri pohľade na staršie fotografie je zjavné, že osud jej zmenila drobnosť. Estetický zákrok, ktorý jej pred pár rokmi markantne zväčšil ústa.

Ešte v roku 2014 bola Mirka prirodzene pekná, tvár jej nezdobili žiadne nafúknuté pery a pôsobila ako šťastná, obyčajná žena. Podľa nášho skromného názoru je veľmi pravdepodobné, že vtedy by si ju multiotecko vôbec nevšimol.

 

FOTO Kollárovej desiatej "matky", ako vyzerala bez veľkých pier, v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: