Premiérovi Igorovi Matovičovi už zjavne nápor tlačových konferencií a iných pracovných povinností prerastá cez hlavu. Rozhodol sa teda nájsť si hovorkyňu. Pustil sa do toho sám a urobil to naozaj neštandardným spôsobom. Do oka mu padla atraktívna blondínka, niekdajšia finalistka súťaže SuperStar, speváčka Dominika Stará, ktorá si ponuku od najvplyvnejšieho muža našej krajiny našla medzi správami na účte Facebook.

Ešte sa nerozhodla  

Dominika Stará sa ešte ako neplnoletá odsťahovala do Ameriky, kde sa snažila vybudovať si spevácku kariéru. Politicky sa podľa vlastných slov nikdy neprejavovala a keďže žila v zahraničí, volila v ostatných voľbách prvýkrát v živote.  „Volila som OĽANO a oznámila som to aj na sociálnej sieti. To bola moja jediná verejná politická aktivita. Zrejme si to musel všimnúť,“ uvažuje Dominika, prečo ponuku na hovorkyňu dostala práve ona.

Nepoznáme sa, nikdy sme sa nestretli, takže ma naozaj prekvapilo, keď som si od neho našla správu,“ hovorí a pokračuje. „Predvolal si ma na úrad vlády. Bola som tam včera, čiže v pondelok. Rozprávali sme sa, no zatiaľ sme sa na ničom konkrétnom nedohodli. Musím si to poriadne premyslieť, pretože do toho vstupuje strašne veľa vecí. Musela by som odsunúť spievanie a zrejme by utrpel aj môj osobný život a priateľ. Preto som sa ešte nerozhodla. Nejde to tak rýchlo, pretože, keď už do niečoho idem, tak na stodvadsaťdva percent, čiže s poriadnym nasadením,“ tvrdí kráska zo Šamorína. 

FOTO nádejnej premiérovej hovorkyne v GALÉRII   

Čudujete sa mu? Takúto kočku chce mať Igor Matovič po svojom boku. Pozrite si najnovší klip Dominiky Starej Neodolávaj