19. ročník Plesu v opere, ktorý sa koná v sobotu v Slovenskom národnom divadle, už tradične patrí k najprestížnejším a k najluxusnejším akciám roka. Každoročne otvára plesovú sezónu na Slovensku a vždy privíta množstvo známych párov. Dámy sa chcú pochváliť najkrajšími róbami, no nie vždy sa im to podarí.

Mnohé známy tváre slovenského šoubiznisu či politiky to občas prestrelia vulgárnymi výstrihmi či rozparkami, zvolia nevhodnú obuv či priesvitný materiál šiat, ktorý pôsobí lacno až nechutne. Namiesto noblesy a elegancie tak mnohé dámy ukážu nevkus, neslušnosť či až necudnosť, keď odhalia aj to, čo by malo ostať skryté.

Jednou z prvých žien, ktoré to na Plese v opere prehnali bola v minulosti  vtedajšia partnerka Borisa Kollára Petra Krištúfková. Tá totižto zvolila extrémne hlboký výstrih, z ktorého doslova trčali jej silikónové prsia.
Jednou z prvých žien, ktoré to na Plese v opere prehnali bola v minulosti vtedajšia partnerka Borisa Kollára Petra Krištúfková. Tá totižto zvolila extrémne hlboký výstrih, z ktorého doslova trčali jej silikónové prsia.