Simona Stašová po nevydarených vzťahoch roky žila sama, ale "na staré kolená" predsa len našla spriaznenú dušu, hoci sa to začalo celkom nenápadne a nevinne. Simona si totiž zmyslela, že chce naštudovať hru Na zlatom jazere, len potrebovala vhodného hereckého partnera. Napokon, vo filme jej postavu stvárnila legendárna Katharine Hepburnová a jej partnera Henry Fonda. Simone sa podarilo nájsť adekvátneho hereckého partnera, ale nielen to.

Keď Simona hľadala hereckého partnera, oslovila slávneho českého herca, ktorého pred rokmi preslávila úloha v legendárnom českom seriáli. A porozumeli si nielen čo sa roly v hre týka, ale aj oni dvaja ľudsky, Obaja toho totiž v živote preskákali naozaj dosť.

 

Spriaznenou dušou Bohdalovej dcéry Simony Stašovej sa totiž stal český herec Ladislav Frej, známy ako "mladý doktor Sova" z legendárneho seriálu Nemocnica na kraji mesta. Kedysi z neho išli ženy do kolien, no dnes oslávil už úctyhodnú osemdesiatku.

Ten že má 80?! Takto vyzerá "mladý" dokotor Sova dnes! FOTO

Simona sa na sociálnej sieti pochválila spoločnými fotkami a fanúšičky nechceli veriť, že skutočne oslavuje okrúhlu osemdesiatku, podľa viacerých sa totiž za tie roky od čias účinkovania v legendárnom seriáli takmer nezmenil. Nuž, posúďte sami.