V českom šoubiznise sa špekuluje, že rýchla svadba Petra Kolečka (38) a Anety Vignerovej (35) mala svoj dôvod. Podľa neoverených informácií by mala byť bývalá misska po druhýkrát tehotná!

Mnohí si mysleli, že scenárista Petr Kolečko sa bude tento rok ženiť. Mnohí sa domnievali, že si pred oltár povedie vášnivú ryšavú herečku Denisu Nesvačilovú. Práve s ňou sa v poslednej dobe pohyboval aj v spoločnosti.

FOTO milostného trojuholníka v GALÉRII

Napokon záletný umelec všetkých prekvapil. 14. marca si na tajnej svadbe zobral svoju expartnerku Anetu Vignerovú, s ktorou má syna. Tajnú svadbu okomentovala na svojom Instagrame aj Aneta.

"Niekedy je v živote potreba urobiť nejaký razantný krok. Prečo sme ho s petrom urobili je len naša vec. Boli by sme radšej keby to ostalo utajené pred verejnosťou. Urobili sme to pre nás dvoch a nášho syna, pre nikoho iného.“

Nedávno však modelku načapali v známej českej kaviarni, kde sa stretla so sestrou. Zatiaľ, čo Markéta popíjala víno, Aneta mala na stole pohár vody. Rovnaký scenár sa opakoval aj neskôr. Anetina sestra pila Cosmopolitan, Vignerová ostala pri vode. Podľa mnohých za to môže jej druhé tehotenstvo. Skutočnú pravdu ukážu najbližšie týždne...

FOTO Vignerovej v GALÉRII