Čas je neúprosný, od začiatku nakrúcania legendárneho seriálu Arabela uplynulo 40 rokov. Z krásnej princeznej Arabely je dnes už babička. Bývalá herečka a neskôr podnikateľka, a teraz už dôchodkyňa Jana Nagyová má z troch manželstiev tri deti, dve dcéry a syna. A dokonca je z nej už babička.

Drobná blondínka si v živote prešla kadečím. Krásna herečka sa divadlu venovala odmalička, a tak nečudo, že jej kroky viedli na konzervatórium. Tam sa však nevenovala herectvu, ale študovala hru na klavíri a spev. Lenže potom už ako sedemnásťročná zažiarila v trilógii Sváko Ragan, kde si zahrala jeho dcéru. A to sa jej už úlohy začali hrnúť jedna za druhou. Do povedomia divákov sa však zapísala najmä ako princezná Arabela.

 

Hoci mala mladá Jana Nagyová našliapnuté na slušnú kariéru, v súkromí sa jej to trochu zamotalo. Po prvý raz sa vydávala ako 22-ročná, za hokejistu Mira Kuboviča a narodila sa jej z neho najstaršia dcéra Jana. Manželstvo sa však skončilo rozvodom, najmä pre mužov alkoholizmus. Po nejakom čase sa vydala nemeckého podnikateľa Haralda Schlegela, ktorý sa stal otcom jej druhého dieťaťa – syna Haralda. Presťahovali sa spolu do Prahy, ale ani toto manželstvo nevydržalo.

Už počas rozchodu s druhým manželom sa Jana zoznámila s ďalším Nemcom Tonim Pulmom. Z jeho strany to bola láska, Jana v čase rozchodu s predchádzajúcim manželom nemala na nový vzťah ani pomyslenie. Napokon sa predsa len ako 41-ročná vydala a porodila svoje tretie dieťa, dcéru Sophie Emmu. S tretím manželom konečne našla šťastie, vlani oslávili 20. výročie spoločného života.

 

Jana ukázala FOTO svojich detí, aha, ako vyzerá jej najmladšia dcéra!

 

Jana sa na sociálnej sieti občas pochváli fotkami svojej rodiny. Keď ukázala fotku syna, fanúšičky jej hneď napísali, že má úsmev po mame. No Keď ukázala fotku najmladšej dcéry, všetci len pozerali. Pozrite v GALÉRII, ako vyzerá. Na koho sa podobá?