Ich prvé rande dokonalé nebolo. Raper prišiel za speváčkou Tinou (36) opitý na mol a sám pred rokom priznal, že si z neho nič nepamätá. Separa (33) zmenila nie len speváčka, ale aj ich spoločná dcéra Anička. Údajne vďaka nej si uvedomil, čo v živote skutočne chce.

Keď si pár určil hodnoty a pred takmer šiestimi rokmi si sľúbili vernosť, rozhodli sa nájsť miesto, kde ten spoločný život strávia. Hniezdočko lásky našli v malej dedinke, ktorú im poradila Tinina kamarátka Mel. Podľa jej slov okamžite, ako uvidela teraz už ich dom, zamilovala sa do neho a vedela, že v ňom budú bývať.

„Moja blízka kamarátka Mel mi raz povedala o dedine, kde je krásne prostredie a krásne domy. Prešli mnou zimomriavky a namiesto pochopenia intuície, som si obliekla sveter. Aj tak ma tam po čase zavialo. Vybrala som sa tým smerom, zrazu som bola v dedine, zrazu som bez navigácie stála pred nejakým domčekom, kde bolo veľkým NA PREDAJ, aj s telefónnym číslom. Zrazu sme tam o hodinu a pol na to stáli s mužom, deťmi aj majiteľom domu a zrazu sme zistili, že inde už žiť nechceme."

Z úplného holodomu spolu s mužom vytvorili čarovné miesto, vyskladali ho kúsok po kúsku. "Zakaždým, keď vojdem do ktorejkoľvek miestnosti, som hrdá, vďačná, dojatá, že sme to takto zvládli. Každý klinec, doštičku, poličku, úchyt, konzolu, vázu, sme vyberali trpezlivo a hoci to bolo vyčerpávajúce, vo výsledku je tu toto. Miesto, kde sa vraciam tak rada, že občas ani nerozprávam,“ napísala na sociálnu sieť Tina ešte v roku 2018.

Občas obaja ukážu, ako to u nich doma vyzerá a treba uznať, že nič nenechali na náhodu. Na fotkách či príbehoch si môžeme všimnúť krásne detaily, podlahu, dokonalú kuchyňu, dizajnovú posteľ či luxusnú kúpeľňu.

Unikátom je obrovské, zlaté kreslo, ktoré majú pri jedálenskom stole. Pri stolovaní sa môže celá rodinka pokochať neskutočným výhľadom na záhradu, ktorú im zdobí jazierko.

FOTO Ako býva Tina so svojou rodinou pri jazierku, nájdete v GALÉRII > > 

Prečítajte si tiež: