Hercovi Jurajovi Bačovi (31) a speváčke Sime Martausove (31) ide v súčasnosti karta, takže krach svojich niekdajších vzťahov zvaľovali na pracovnú zaneprázdnenosť. Pred niekoľkými týždňami sa ich životy nečakane pretli a skúšajú, či dokážu zladiť rozbehnuté kariéry s budovaním partnerského života. Využívajú na to doslova každú minútu. Takto o tom čvirikali už aj slovenské vrabce a sami sme sa presvedčili, že nie sú ďaleko od pravdy. Uplynulý piatok sme Simu v poobedňajších hodinách zastihli v bratislavskej časti Koliba pred vilou, v ktorej žije jej vyvolený Juraj Bača. Nie sám.

So širokým úsmevom...

Obrovský viacgeneračný dom patrí hercovým rodičom, ktorí tak môžu mať svoje dospelé dieťa nablízku. Na Kolibe žije rodina pohromade. Známy herec obýva jedno z poschodí a, ako vidieť, nie je to cintľavá celebrita, ktorá by nevedela priložiť ruku k dielu. Aj nedávno pomáhal príbuzným s prácami okolo domu. No po tom, čo v piatok zaparkovala pred vilou Sima Martausová, rodinná siesta nenasledovala. Speváčka presadla do auta k Jurajovi, ktorý ju odviezol na rozhovor do istého rádia v Bratislave.

Paparazzi z rande nájdete vo fotogalérii.

Speváčka tam promovala pieseň Holubička, ktorú naspievala s Adamom Ďuricom, a moderátorka šou sa, samozrejme, nevyhla ani najdiskutovanejšej téme. Nepriamo sa Simy spýtala, či už niekedy dostala novinársku otázku, ktorá sa týkala založenia rodiny. „Lebo som videla spoločné fotky s nejakým fešákom,“ išla na to opatrne. Umelkyňa, ktorej pesnička Nenahraditeľná ovládla rádiá, odpovedala pobavene. „To neboli naše spoločné fotky. Boli zlepené,“ zareagovala na článok, v ktorom Juraj Bača vysvetľuje, prečo nebol na nedávnom krste albumu svojej údajnej priateľky.

Ktovie, ako sa pri týchto slovách cítil, keď rozhovor počúval na parkovisku v aute a či necítil potrebu svoju zamilovanosť vykričať do celého sveta. V každom prípade, Sima neskôr nasadla k Jurajovi do auta so širokým úsmevom, spolu sa zastavili v potravinách a potom sa stratili v uliciach Bratislavy.

Chce ľúbiť

Sima aj Juraj patria k najpríjemnejším postavám nášho zábavného priemyslu, takže, keď sa začalo špekulovať o ich vzťahu, nenašiel sa nikto, kto by im lásku neprial. Navyše sa k sebe neuveriteľne hodia. Zvlášť, ak si spomenieme na ich predchádzajúcich partnerov. Speváčku sme naposledy videli po boku mladšieho brata Viktora Vinczeho, s ktorým im to nevydržalo ani rok. „Bolo to krásne, ale je to za nami,“priznal Tomáš Vincze vlani v lete. Juraj sa zase nevedel vymotať zo vzťahu s kolegyňou z brandže Dominikou Richterovou. S herečkou sa rozišli za dramatických okolností, vraj s tichým súhlasom Bačovej rodiny, napriek tomu sa naďalej ukazovali bok po boku na akciách. Tam už ani novinárov nebavilo pýtať sa, či sú, alebo nie sú spolu.

Juraj Bača so svojou bývalkou Dominikou Richterovou udržiava nadštandardné vzťahy.
Juraj Bača so svojou bývalkou Dominikou Richterovou udržiava nadštandardné vzťahy.
Zdroj: archív

Novému vzťahu herca so speváčkou dávajú mnohí veľké percento úspešnosti. Spája ich totiž oveľa viac, než by sa mohlo zdať. Sima vyštudovala herectvo a Juraj spieva už pomaly viac, než hrá. Obaja vyznávajú kresťanské hodnoty, neskrývajú veľké charitatívne cítenie a pri komunikácii s nimi je jasné, že nezabúdajú na pokoru. Popritom nie je to tak dávno, čo sa nám Sima posťažovala, že si nedokáže udržať dlhotrvajúci vzťah. Napriek svojim prioritám.

„Pre mňa nikdy nebude kariéra prednejšia ako rodina. Ozajstný hlboký vzťah v mojom živote je rovnako dôležitá hodnota ako viera v Boha a láska. Určite chcem mať v budúcnosti veľkú rodinu,“ vyznala sa a zafilozofovala si na tému láska. „Nemôžem sa snažiť, aby ma niekto miloval. To by som mala v duši nepokoj. Práve naopak. Pokojom ma napĺňa snaženie čo najviac ľúbiť. Je to o tom, že môžem ešte viac pracovať na tom, ako milovať iných, ale aj seba.“

Vzťahy a lásku už berie vážnejšie aj miláčik slovenských herečiek Juraj Bača. „Je načase rozmýšľať dospelejšie. Tridsiatka je kritická, človek rieši vek, no potom je to v pohode a už len zreje. Pár sekúnd predtým, ako vyjdem na javisko, sa pozriem tam hore s vďačnosťou, že môžem robiť svoju prácu. Herectvo a poslanie rozveseľovať ľudí beriem ako úžasný dar, no nie je to všetko. Treba myslieť aj na osobný život s rodinou a priateľmi. Preto som sa teraz rozhodol stiahnuť z médií,“ priznal nám nedávno.

Foto vily, kde herec žije s rodičmi, nájdete vo fotogalérii.

Mohlo by vás zaujímať: