Jeho expartnerka Denisa Mendrejová vtedy zverejnila na Instagrame zúfalý príspevok, v ktorom tvrdila, že jej uniesol deti. Slovenská kráľovná krásy z roku 2009 má so synom veľkopodnikateľa a dlhoročného šéfa rafinérie Slovnaft dcéry Grétu (8) a Hannah (4).

Bývalá miss sa v apríli dokonca vyjadrila, že na expartnera kvôli únosu dcér podáva trestné oznámenie. Krátko nato jej Hatina dievčatá doniesol domov, no ona ako matka prežívala päť dní plných strachu, keďže nevedela, čo je s nimi.

„Za posledné tri roky, čo s pánom Hatinom netvorím pár, sa udialo veľmi veľa situácií, v ktorých som ja pre dobro a pokoj detí a rodiny ustúpila. No pri poslednej situácii, ktorá sa odohrala 13. 4., som si povedala, že už naozaj stačí a musím si určiť hranice. Preto so Slavom fungujeme na základe neodkladného opatrenia, ktoré určuje styk s deťmi. Slavo nedodržuje toto opatrenie niekoľko rokov. Deti zo školy v termíne, keď má určený styk, nevyzdvihne, alebo práve naopak, tak ako sa stalo, mi deti zo školy zobral a bránil mi v styku s nimi až do nedele 17. 4.,” povedala vtedy pre denník Plus JEDEN DEŇ nahnevaná a vystrašená Denisa.

„Všetky ďalšie kroky budem riešiť so svojím právnym zástupcom a dúfam, že už sa takáto situácia nebude nikdy opakovať a otec mojich detí pochopí, že takýmto správaním ubližuje hlavne deťom a až potom mne,“ dodala. Ako teraz denník informuje, Hatina ml. má na krku nový problém. 

FOTO k téme v GALÉRII.

Plus JEDEN DEŇ  z dvoch od seba nezávislých zdrojov zistil, že mal  boháč skončiť vo väzbe. Dôvodom však nebola kauza ohľadom naťahovačiek o deti s expartnerkou Mendrejovou, ale ďalší problém, ktorý mu ku cti rozhodne neslúži.  "Slavo Hatina ml. skončil vo väzbe za opakované užívanie alkoholu za volantom,“ zhodli sa dva zdroje. Denník tiež zistil, že súd už stihol rozhodnúť o jeho treste a za opakované užívanie alkoholu za volantom bol Hatina ml. odsúdený na tri mesiace. 

Viac o porozchodových sporoch Mendrejovej a Hatinu čítajte tu: