V bratislavských kaviarňach a v kozmetických salónoch sa v súčasnosti nerieši žiadna iná téma ako to, že je koniec jednému krásnemu páru. Syn známeho biznismena Ladislava Reháka (66) a Márie Rehákovej (67) Juraj sa údajne plánuje rozviesť s manželkou Monikou.

Informácie šíria rôzne zdroje, medzi ktorými sú aj blízki rodinní známi. „Starších Rehákovcov sa to dosť dotýka, pretože s mladými bývajú vedľa seba,“tvrdia.

Prešla peklom

Krásnu Moniku život už pred rokmi ťažko skúšal. Prežila dramatické obdobie, ktoré nakoniec s obrovskou podporou rodiny zvládla. Bojovala so zákernou rakovinou lymfatických uzlín. Ťažká choroba a náročná liečba boli ťažkou skúškou. Odborníci a disciplinovanosť priniesli svoje ovocie. „Všetko je to v hlave. Každá choroba sa dá prejsť, keď človek nemá v sebe blok a vie si určiť priority aj zmeniť život,“ prezradila Monika Reháková pred tromi rokmi, keď sa dostala z vážnych zdravotných problémov. Pri téme údajného rozchodu, nebodaj rozvodu, už bola matka dvoch dcér na slovo skúpejšia. Nezdvíhala telefón ani neodpovedala na esemesky. Do reči nebolo ani jej známej svokre, inak vždy výrečnej Márii Rehákovej. „Nekomentujem. Ďakujem,“ ukončila nevrlo telefonát.

Zatiaľ čo nad budúcnosťou Juraja a Moniky visia otázniky, jeho bratovi Martinovi Rehákovi sa na poli lásky darí. So známou fotografkou Petrou Ficovou (35) čakajú po dvoch dcérach tretí prírastok.

FOTO klanu Rehákovcov v GALÉRII