Generálny riaditeľ futbalového Slovana Bratislava Ivan Kmotrík mladší (30) už netvorí pár s modelkou Lenkou Petrovičovou (27). Ich takmer trojročný vzťah stroskotal vraj pre pracovné vypätie manažéra a protipandemické opatrenia. Brunetka dnes za najstarším synom milionára Kmotríka, zdá sa, nesmúti. Predvádza svoje dráždivé krivky v plavkách a čoraz viac provokuje aj hore bez či úplne nahá. Má nebodaj vo výhľade niekoho nového?

Hlavne dráždivo

Ivan Kmotrík mladší a finalistka Miss Slovensko z roku 2012 si dali zbohom pred dvoma mesiacmi. „Prežíval som veľmi náročné mesiace, najprv zo zdravotnej a následne aj z pracovnej stránky. Celé sa to, bohužiaľ, prenieslo aj do môjho súkromného života,“ priznal pre sport24.sk viceprezident futbalového Slovana. Modelka taká zhovorčivá nebola a o rozchode hovoriť nechcela. „Nerada by som sa vyjadrovala k svojmu súkromiu a čo sa týka Ivana, prajem mu len to naj­lepšie, nech sa mu darí,“ odvetila pre PLUS 7 DNÍ modelka po tom, čo si zbalila kufre a z partnerovej luxusnej vily sa odsťahovala.

Zdanlivo však neplače doma do vankúša, ale ukazuje, ako si bezstarostne užíva leto. Za sebou má aj poriadne odvážne a pikantné fotenia. Možno takto dáva mužom najavo, že toto „sexi telo je opäť voľné“. No zatiaľ čo Kmotríkova bývalka ukazuje odhalené telo, riaditeľ futbalového Slovana sa ukazuje ako nežný chlapík. Verejne sa chváli fotografiami so svojím psíkom, ktorý v jeho posteli nahradil aj sexi brunetku.

Fototgrafie aktov nájdete v našej GALÉRII