Herečka, spisovateľka a podnikateľka Kristína Farkašová (36) šokovala koncom mája množstvo svojich fanúšikov. Mama 5-ročných dvojičiek Ely a Matildy, ktoré má s jojkárskym redaktorom Jurajom Hajdinom (42), sa totiž tajne vydala za svojho 36-ročného priateľa Petra, s ktorým chodila už vyše roka. „Radostne vám, moji milí oznamujem, že som šťastná Pani Tormová. Pán Torma je tiež šťastný,“ napísala vtedy Farkašová na Instagram, čím dala jasne najavo, že už je z nej pani Tormová.

Okrem nečakanej tajnej svadby si vybrala aj netradičné obrúčky. Kristína verejnosti ukázala fotografiu, na ktorej sa s manželom držia za ruky a je im na prstoch vidieť zlaté svadobné obrúčky. Jediné, čo nezverejnila boli svadobné šaty, ktoré by si s radosťou obzreli mnohí, keďže Kristína sa netají tým, že má svojský vkus.

Ako torta


V týchto dňoch sa rozhodla to zmeniť a na sociálnej sieti sa podelila so svojimi fanúšikmi s fotografiou, na ktorej je oblečená v dlhých bielych svadobných šatách. „Prvá zverejnená fotka mňa vo svadobných šatách. Presne tieto sú pre mňa,“ a pridala niekoľko smejúcich sa smailíkov, čím chcela dať najavo, že si robí žarty. Napriek tomu ju mnohé dámy za výber šiat ihneď skritizovali .„To je hrozné,“ napísala jej pod snímok jedna pani a ďalšie sa pridali: „Sú strašné,“ „Nie, len tieto nie,“ „Úplne ťa rozširujú, to je des.“Mnohí si však z toho robili srandu, keďže pochopili, že záber pochádza z natáčania jej nového seriálu Som mama.

Kristína  Farkašová dnes už Tormová ako nevesta.
Kristína Farkašová dnes už Tormová ako nevesta.
Zdroj: Instagram