V januári celé Česko a Slovensko sledovalo hotovú telenovelu, keď slovenská playmate Lela Ceterová (33) utiekla od snúbenca - zápasníka MMA Karlosa Vémolu (37). Navzájom sa dourážali, nechýbalo obvinenie z nevery či fyzického napadnutia. Do Vémolandu, ako v Česku hovoria Karlosovmu domu, sa Lela vracala v sprievode polície. O pár dní sa prominenti k sebe vrátili, tvárili sa, že je všetko v poriadku, a vyhlasovali, že plánujú svadbu, ktorá sa pôvodne mala konať minulý rok v lete.

A keďže Karlos „Terminátor“ Vémola počas víkendu zvíťazil v MMA zápase v Oktagone, dvojici už nič nebráni v tom, aby si dnes povedali svoje vytúžené Áno. Na dlho očakávanú svadbu so slovenskou snúbenicou a modelkou Lelou Ceterovou (33), ktorá sa koná v eventovej galérii v Prahe, je pozvaných viac ako tristo hostí. Nakoniec ich prišlo 365. Vezmeme sa 28. júla, to je náš magický dátum. Karlos chce, aby na svadbe bola len rodina a blízki priatelia, takže očakávame zhruba 300 hostí,“ priznala pre PLUS7 DNÍ ešte v máji Lela. Na ich veľkom dni nechýba, samozrejme, aj Karlosove potomstvo, nielen Lili a Rocky, ktoré má s Lelou, ale i staršie deti, syn CJ a dcéra Sky.

Už sú svoji. Karlos a Lela si povedali áno.
Zdroj: instagram/karlos_terminator_vemola

Snúbenci veselicu označujú za svadbu storočia a MMA zápasník na nej rozhodne nešetril. Stála ho zhruba 80-tisíc eur a všetko mali naplánované do posledného detailu. Nevesta sa podľa tradície chystala doma vo Vémolande.

Na miesto obradu, ktorým je galéria Občanská plovárna v Prahe, prišiel ženích loďou. Áno si snúbenci povedali o šestnástej hodine pod holým nebom na pripravenom móle nad Vltavou, kde je umiestnený oltár. Oddávajúcim bol herec Jiří Krampol. Po mladomanželskom prvom bozku nad hlavy hostí Karlos aj Lela vypustili holubice.

Nevesta má na sebe mohutné biele šaty bez ramienok s dlhým závojom a korunkou ako princezna. „Čo sa týka šiat, tie boli špeciálne navrhnuté podľa mojich predstáv už vlani. Šili mi ich niekoľko mesiacov. Šaty museli prispôsobiť na moju pôvodnú váhu a miery. Sú biele a naozaj veľmi ťažké. Myslím si, že také už dávno nikto nemal. Veľmi sa mi páčia. Už sa neviem dočkať svadby,“ tvrdila nám pred dvoma mesiacmi bývalá playmate, ktorá dala šaty ušiť aj svojej dcérke.

Naša svadba bude iná ako ostatné svadby. Bude to nezabudnuteľný zážitok a užijeme si to,“ tvrdila Ceterová, ktorá si dala záležať aj na kvetinových dekoráciách a spolu s Karlosom pre hostí pripravila aj spektakulárnu slávnostnú tabulu, kolotoč či nočný ohňostroj.

FOTO zo svadby nájdete v GALÉRII

Zo známych tvárí na svadbe nechýba herec Sagvan Tofi a partner Lucie Bílej Radek Filipi, ktorí sa s ním plavia na lodi. Na svadbu dorazil aj Rytmus, ktorý sice obrad zmeškal, ale hostinu si újsť nenechal.

Ženích si pre nevestu pripravil aj netradičné prekvapenie. Priamo pred všetkými prítomnými manželke po obrade pred kvetinovou tabuľovou venoval živú opicu. Nevesta moc nadšene nevyzerala.

Aktuálne svadobčanov čaká hostina, na ktorej prevláda česko-slovenská kuchyňa. Hovädzia polievka so zelenou a rezancami, pečená kačica s lokšou a kapustou i svadobná sviečková.

Prečítajte si tiež: