Omamné látky v spojení alkoholu sa americkej speváčke Demi Lovato stali takmer osudné. Niekoľko rokov bojuje so závislosťou na rôznych druhoch drog, nikdy však nezašla až tak ďaleko ako nedávno – bola na pokraji života a smrti. Osudným sa jej takmer stal heroín. Pár dní pred tým, ako sa predávkovala, odohrala veľký koncert, kde zabúdala slová piesní.

Priatelia jej po prehýrenom večeri musela zavolať záchranku. Hospitalizovali ju v najbližšej nemocnici, kde ju doslova vytiahli z pazúrov smrti. Dlhé týždne nik z rodiny ani z priateľov nekomunikoval s verejnosťou či novinármi, skúpa na slovo je aj Demi.

Kávička

Po tom, ako ju lekári postavili na nohy, putovala do zariadenia v Chicagu, kde celkom úspešne pomáhajú ľuďom závislým na rôznych drogách. Demi nie je aktívna na sociálnych sieťach, novinári a verejnosť nemajú do zariadenia prístup. Prvýkrát od nešťastnej udalosti prehovorila nedávno jej matka, ktorá oznámila, že speváčka je z najhoršieho vonku a potrebuje sa v týchto chvíľach sústrediť na seba a svoj život. Zdá sa, že aj na boj so závislosťou, keďže ju cez víkend odfotografovali pred liečebným zariadením, v ktorom momentálne prebýva.

Ležérne oblečená speváčka bola prvýkrát videná od predávkovania heroínom.
Zdroj: TMZ/MEGA

Ležérne oblečená hviezda sa dala do reči s neznámou ženou venčiacou psa. Pri káve prehodili pár slov, Demi sa potom ešte chvíľu prechádzala a vrátila na naspäť posilnená do boja so svojimi démonmi.

Mohlo by vás zaujímať: