V roku 2019 sa Kalimu otočil svet o stoosemdesiat stupňov. Nielenže sme ho prvýkrát videli v komerčnej televíznej šou - porotcoval v súťaži The Voice, ale svoj život kompletne prekopal aj v súkromí. Začiatkom roka sa raperovi, ktorý sa vlastným menom volá Koloman Magyari, narodila dcéra Nela. Od soboty je aj ženatým mužom, na Záhorí si vzal milovanú matku svojho dieťaťa Alicu.

Aj so Separom a Tinou

,,Ona to rieši, ja viem iba dátum a že tam budem musieť prísť v obleku, čo je celkom haluz u mňa,” rozprával o budúcej  Kali, ktorý sa nakoniec oženil v najprísnejšom súkromí. Kto by čakal, že svadbu vychystajú s partnerkou  na nejakom vykričanom mieste, mýlil by sa. Áno si povedali v prírodnom prostredí hotela pri historickom mlyne v Lozorne. Na rovnakom mieste sa ženil aj herec Marek Geišberg, keď si v televíznom seriáli Milenky bral jednu z Twiinsiek. Ak si dobre pamätáme, náročné chvíle tu pred kamerami alebo skôr pod kamenným mostom prežívala Táňa Pauhofová.

Ako to Kalimu svedčalo v obleku a ako to na svadbe vyzeralo, nájdete v GALÉRII >>

Do romantického prostredia pozval Kali s budúcou manželkou predovšetkým rodinu, no medzi hosťami boli aj ich dlhoroční kamaráti. Medzi nimi aj speváčka Tina a jej partner, raper Separ s oboma deťmi. Ich mladšia dcéra Tia Liliana dokonca okúsila svadobný mikrofón, ktorého sa v kaplnke chopila po obrade.

Novomanželia zatiaľ zverejnili iba obrúčky a k tomu pridali krátke vyjadrenie. "Ďakujeme našim hosťom za včerajšiu oslavu nášho ÁNO. Spravili ste nám krásny, nezabudnuteľný deň, na ktorý budeme spomínať vždy s úsmevom. Máme vás radi,"napísal v nedeľu ráno Kali na sociálnej sieti.

Ako to Kalimu svedčalo v obleku a ako to na svadbe vyzeralo, nájdete v GALÉRII >>